bugün

yaklaşık 1 saat önce verdiğim karar. baktım olacak gibi değil aslında çok derin düşüncelerim var bu konularda bilgisi olan yani akademisyen olan veya mühendis olarak para kazanan vs konuşmak isteyen kim varsa derdimi anlatabilirim daha çok akıl danışma gibi olur ama siz yine de gösterin kendinizi.
alese girene kadardır.
ömür törpüsü bir mesleğe kendini adamak demektir. çünkü akademisyen olmayı hafife alan biri, daha doktora tezini tamamlamakla uğraşırken büyük olasılıkla bu yoldan dönmeyi daha çok ister hale gelecektir.
görsel
yatarak para kazanmak isteyen birisi orospu da olabilir. parası daha iyi.
ne kadar zor olabilir diyerek arttırıyorum. amacım kolay yoldan para değil çalışması severim ama çalıştığımın karşılığını alamam diye korkumdan bu kararı almıştım derin düşüncelerim var derken biraz bunu da kast etmiştim. biri gelip 300 puanla üniversitede inşaah muh. okudum ama kendimi geliştirerek şu yerlere geldim desin ben vazgeçmeye hazırım.
Bu yolda gereğini yapmayan sözde bu mesleği isteyen dünyadan bihaber sığırları tenzih ederek belirtmek gerekir ki idealist adamların harcıdır bu karar.

Zira ülkemizde gerekeni yapmak her zaman yeterli değildir. Çoğu zaman bir "referans"a ihtiyacınız olur.

Ayrıca yine özellikle ülkemizde mahalle baskısının nirvanası bu adamların üzerinde test edilir.

Neyse ki fikirlere kurşun işlemiyor. Bu baskı ancak azmi körükler.

Daha önce söylediklerimi tekrarlamamak için her akademisyene giydirmeye kalkan arkadaşları ise kendi hallerine salıveriyorum.
1 saat sonra vazgeçmek. işte bunlar hep işsizlik. evet.
Üniversite 3'te aldığım karar. Küçük yaş gruplarıyla çalışamıyorum. Alanı da seviyorum. Baya dipten başlayacağım gibi duruyor. Kovaladığım bi iş var. Eğer olursa ikinci dönem derslerde görüşürüz. Bay.
öyle aniden karar vermektir. ancak getirilerini de hesaplamak gerekir. akademisyenler arası çekişmeler, ayak kaydırmalar, daha neler neler.
25+ sene üniversite okumaya karar vermek olarak da kabul edilebilinir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.