bugün

Halk Mansur yavaştan ne kadar memnunsa Ekremden de o kadar memnun değil.
bugün bir kez daha ortaya çıkan olaydır.

sözlükte 7-8 farklı ak troll denen yazar, haliç konusunun yalan ve algı olmasına rağmen, bunun la ilgili 15-20 farklı başlık açarak devam ettirdikleri olaydır.

twitter'dan siktiri yemesinin acısı, 800 bin oyun acısı. ne olacak bu ak troll denen haramzadelerin hali!!.
bunun için tim oluşturdular ya ;

(bkz: ekrem imamoğlu na saldırma timi)
en çok gülünen de istanbul'daki elektrik kısıntılarından ekrem' i sorumlu tutmak. cahillik ne mutlu yapıyor insanları. sizler birer bilgesiniz olm.
Zamanla alışılacak olan hazımsızlık. Zamana bırakmayalım derseniz: "bir soda alır mısınız? iyi gider."
Hadi lan sığır biatçılar yarın orman açılışı yapmaya davet ediyor “belediye başkanınız”. Gidin açın ormanı güzelce. Ben daha sonra mangal yapmaya gelicem.

“imara açmıyormuş, halka açıyormuş” yedirirler bu lafı sana eko.

görsel
ibb'yi pkk'nın ileri uç karakolu haline getirmesi olabilir mesela...

sizin doğal barsak floranız olduğu için sorun yaşamıyorsunuz tabi.
Biatçı chp’lilerin tek argümanı 800 bin oy farkı. Başka tutunacak hangi dalınız var. Onlardan bahsedin. Bu baydı.
800.000 fark olunca dokunmuştur. kırk kere dedik 13-14.000 e razı olun diye.
kemerburgaz kent ormanı ne zaman açılmış, kim açmış da şimdi imamoğlu *tekrar* açıyormuş? bu da bu haftanın imamoğlu iftirası, bir hafta da bozuk plak gibi bunu dinleriz.
akp li değilim. ama adamların yaptığı projeyi ben yaptım deyip tekrar açmak nedir ya?
sonu Feyzioğlu’na benzemesin de.
doğru, ekocuların midesi ne halt yerlerse yesinler gaz yapmadığı için...

bunların bir diğer cinsi izmir'de lağım koklamaktan bile son derece mutlu olmuştu.
Aktroller allahsız iftiracılar oldukları için sorun yok.

Zerre vicdanı, ahlakı olan adam imamoğluna ve onun aracıyla türk milletine yapılan hakaretlere karşı durur.

Seçilse de başkanlık yaptırmam sensi lan bu adam için!

Nereye yaptırmıyorsun? Millet bu başkan olacak derse o olur. Bitti.

Son söz de karar da milletin.

Ha hep söyledim yine söylüyorum. Yazıklar olsun bize.

Aponun kardeşini tvye çıkarmalar, millete hakaret etmeler(seçseniz de görevden alırızlar), trabzonlulara pontus lafları daha nicelerine rağmen sadece 800.000 fark olması daha alacak çok yolumuz olduğunu gösteriyor. Oransal olarak, matematiksel olarak 800.000 ciddi bir rakam ama ahlaki olarak yeterli değil. Hiç değil.

Vicdanı olan insanın imamoğluna değil de binali Yıldırım'a oy atması o kadar saçma ki.

Koca istanbul'dan 10dan fazla oy çıkmaması lazımdı.

Ama çıktı.

Ne yaparsın? Sürekli olarak yalan dolanla, iftiralarla beyinleri yıkanan kitleler var.

Dünya siyasi tarihinin en rezil dönemini yaşattılar ülkemize. Yine de buna sesini çıkarmayan milyonlar oldu.

Yazıklar olsun.
3 ay önce başkan okmuş birine

depreme önlem almadığı

iddiasıyla, yağdırıyorlar.

kendi adamları çeyrek asır,

25 sene istanbulun başında oturdu

hiç bir şey yapmadı

aman efenim ne önemi var

insanlık haaaali

reyiz herşeyi yaboyooooo

ne yapıyor la ???????

deprem toplanma alanlarına

avm yapıyor.

dinci işte varlığı yalan.
bunlar birileri tarafından yönetiliyorlar. biliyorlar ki cumhurbaşkanlığı seçiminde en güçlü rakip ekrem imamoğlu olacak. o zamana kadar yıpratmaya çalışıyorlar. tabi ki a haber seyreden kitleden başkası yemiyor yazdıklarını. aklı başında herkes olan bitenin farkında.
Normaldir Adamların maaşları kesildi hepsini sepetledi belediyeden.
türkiye'nin götüyle güldüğü bir gerçek, uydurmalarla sosyal medyayı meşgul ediyorlar. 800 bin fark yetmedi mi?
güncel Önemli Başlıklar