bugün

emeklilere 2 maaş ikramiyeden daha fazla değil...
züğürdün çenesini yoran paradır. hem efendim adam cebinde mi götürecek, amme malı sonuçta...
Man. United ve Real Madrid'in borçlarını kapatıcak kadar.
Başbakan ve cumhurbaşkanının diğer partileri asgari ücret, çifçiye verilecek avanslar vs konusunda kaynağı nerden bulacaklar diyerek eleştirirken siz bu saraya kaynağı nereden buldunuz diye sorulan sorulara cevap verememelerine neden olan saraydır. 1milyar 370 milyonu neden halkın cebine koymadınız sorusununda sorulmasına sebep olan saraydır.
ne yazıkkı ülkemizde hala açlık sınırı altında yaşayan ve bu sarayı savunan insanlar var. ey vatandaş o senin paran ve şuan cumhurbaşkanı senin cebinde olması gereken parayla o sarayda elektrik parası , su parası veya sarayın temizlenmesi için gereken parayı ödüyor. sizleri biraz olsun mantıklı düşünmeye davet ediyorum.

saray konusunda yapılan usülsüzlüklere hiç değinmiyorum bile. velhasıl vatandaşın cebine para koymak için kaynak var fakat siz yemeye o kadar alıştınızki vatandaş umrunuzdamı.
yaşı 60 ı geçen tüm fosil öğretmenleri emekli edip, atama bekleyen öğretmenleri atayacak paradır.
mutlaka hakkım vardır o sarayda. sonuçta ekmeğe bile %1 vergi veriyoruz. giydiğimiz t-shirtlerde de kdv var.

benim olan kısmını kesinlikle haram ediyorum.
insan bu sarayın bile varlığını savunabilecek kadar mal yaratılmış bir varlık olmamalı. Emekliye zam devleti zora sokar derken aniden çıkagelen bu yapı, Türkiye'nin ne palavralar dolu bir ülke olduğunu gösterir.
topumuzun verdiği vergilerle o hale gelen saraydir. En ufacık hakkım varsa ki vardır helal etmedigim baslarina yikilasica saraydir. oraya harcanan parayla aç tok, fakirler zengin olur.