bugün

insanı kısa bir süreliğine şok eden söylemdir.

(bkz: bu neyin kafası)
O zaman niye seçim yapıyoruz mal diye yanıtlanması gereken mal beyanı.
israil dölleriyle beraber hareket etmeyenlerin yargılanmasıdır.
o da olacak şakirt kardeşim. yakında o da olacak hiç canını sıkma. hedef 2023.
gerekçe ne gösterilecek, vatanseverlik mi ?
Akp li kardeşlerimi eksilemeye geldiğim başlıklardan biri. Burdanda ekmek çıktı çok şükür hamdolsun.
Beyin yanmış arkadaşlar... Dağılalım..

Neyse o orada kendisi takılırken şöyle ortaya sırf kişisel mastürbasyonumu yapmak ve ben demiştim demek için bir şeyler yazayım.

Bu arada belirteyim umarım yanılırım.

genel seçimler kediler trafolar ve elektrik kesintileri ile geçip gidecek.

kazanan ak parti ve hdp beraber iktidar olacaklar...

neden mi? hdp ilk defa iktidar olmaya bu kadar yaklaşmış her şeyi yapar.

ak parti iktidar olmazsa g.tüne ilk şemsiye girecek sonra da o şemsiye nin aslında ne güzel de açıldığını gösterecekler... bu yüzden akp de iktidar olmak zorunda.

bu iki partinin ne mal olduğunu biliyoruz. ülkeye ne kadar zarar vereceğini de...

hayır bir noktadan sonra şöyle de düşünüyorsun.

doğu bölgemizdeki halk madem kürdistan kurmak istiyor. ve benimle yaşadığı toprağı paylaşmak istemiyor o halde siktirsin gitsin.

ak parti cehaleti de madem afganistan olmak istiyor o zaman onlar da siktirsin gitsin...

ne diyorum anlamayanlara net bir şekilde. bu ülke öyle ikiye falan bölünmeyecek.

ya 3 ya hiç.

bu vasabiler ile aynı ülkede yaşayamayız orası kesin. kürt demiyorum ama kürt faşistleri ile de öyle...

tabii ülkeyi kim böldü olacak biliyor musunuz?

ne akp liler ne de hdp liler...

ülkeyi kemalist ve beyaz türkler böldü olacak...

ben böyle halkın ta a... neyse

metrobüse bindiğimde hayvan gibi (sözün gelişi değil gerçekten) taşınan halka baktığımda tek dediğim şeyi seçimlerde sonra da söyleyeceğim....

müstahaksınız