bugün

seçimle kazananı ve adam öldürüp silahla kazananıanı aynı kefeye koyanları görmemize vesile olan hadisedir. daha sapla samaı ayırt edemeyen cahiller yazarlık yapıyor ona yanıyorum...
Akıllı Hans topu doksana çaktı şüphesiz..
Salaktır.
Ezik değildir.
Salaktır...
Ruhunu satmamıştır.
Salaktır...
Göt kılı değildir.

Aq salakları işte!
(bkz: mal beyanı).

Kazanan haklı ise O zaman Filistin davasında da israil'i tutalım. 1948 yılından beri kazanıyorlar.
üst üste 17 seçim kazanıp guinnes rekorlar kitabına girmenin zevkini yaşayamayan cahil tiptir. yallah cuhapeye. unutmadan bubam dedom cuhapeye oy verürdü.
evet benim o buyurun ?
tabi ki evet.
bu milleti "kömür ve makarnaya muhtaç hale getiren kimdir?'in" sorgulamasını bile yapamayan kesimin oylarıyla gelen iktidar yanlısının bu soruyu soracak kapasitede oluşuna şaşırabilen insan... *
akp'ye oy vermektense salak olmayı yeğleyen insan evladıdır.
(bkz: sağa dönünce camiyi göreceksin hadi paklan da gel)
veren ise salakoğlu salak şeklinde devam ettirilmesi gereken önermedir...
(bkz: ananıda al git)
salak kelimesiyle yüceltilmiş insandır.
(bkz: ak partiye oy veren salak)
öyle ise salak olmaya razıyım efem.*
akpye oy veren salaktan daha akıllıdır.

akpli salak > başka bir salak
şehitlere kelle öcalan a sayın diyen şerefsiz'e oy vermeyen salaktır. ancak orospu çocuğu veya şerefsiz değildir.
oy veren salaklardan daha az salaktır.
demokrasiden dem vurup insanların özgür iradelerine karışan insanların söylemidir. bahsedilenlerin hiçbirisinin insanlara bir yararı yoktur. farzı misal bana gelmedi kömür makarna falan. onu geçtim, demokrasi gelişti deyip sizden olmayanı zeka geriliğiyle yargılamak anca sizin gibi "ahmak"ların işi olmalıdır ve oluyor da.

edit: hayır sayıyla mı veriyorlar sizi bu sözlüğe anlamıyorum ki? siyaset yapıyorsunuz, adam gibi yapın.