1. 1.
    24 hazirandaki Seçimden önce yapılan sokak röportajında ak partiye oy vereceğini açıklayan kızıl saçlı taş kızdır.

https://www.youtube.com/watch?v=CQsxUStNkAo+

video nun 20. saniyesinden itibaren görülebiliyor.

Off of... Bi içimlik su. Bundan böyle ben de reisçiyim.
    5 -8 ... elvis presley
  2. 2.
    baltali mehmet pasa sendromu iste bunlar hep.
    1 ... 81tw15e
  3. 3.
    Taş falan değildir. Nasıl yokluktasınız. Evet.
    14 -10 ... oytunkaran
  4. 4.
    millet kıraathanesine de takılır bu şimdi.
    3 ... masklavi
  5. 5.
    prompterdan okuyormuş izlenimi bırakmıştır. ilk 2-3 saniyede öyle hissettiriyor.
    6 -2 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    Hayatimda bu kadar fake video gormedim. Videoda diyor ki "sizce kadinlar niye rte oy vermeli?" Kadin diyor ki"haklarimizin korundugunu dusunuyorum."

Ah canim ya sen hangi haktan bahsediyorsun? Son 16 yilda artan tecavuz ve tacizin, kadina siddetin sayisini soylesem o beyni o rakamlari algilar mi acaba? Bu ulkede sortlu kiza saldiran sapik serbest, ensar tecavuzculeri el ustunde, bir kereden bir sey olmazcilar varken neyin hakki? Video trollu seni.
    17 -14 ... when i was a child
  7. 7.
    gurbetçi olması muhtemel kız.

edit: veya troll.
    2 ... r3tr0
  8. 8.
    yalnız videodaki muhabir gözüme daha tatlı geldi nedense. niye diyenler 45. saniyedeki ''endam'' içeren hareketi izlesin.
    2 -1 ... lennonmccartney
  9. 9.
    kızı güzel bulmayan brad pittler varmış. ulan sanki rusya da yaşıyoruz amk kız türkiye ortalamasının üstünde işte ve gayet gideri de var buna kötü diyenin şeyi kalkmıyordur başka açıklaması yok.

he taş olup olmaması siyasi görüşünün yanlışlığı gerçeğini değiştirmez o yüzden buna rest çekiyoruz ve rabiacı değil milliyetçi efendi kızlara yöneliyoruz.
    1 -6 ... elvis presley
  10. 10.
    Cast ajansındandır. Videoyu izlemedim ama tahmin edebiliyorum.
    2 -2 ... icini oldugu gibi doken adam