1. 1.
  Bakalım idlib e ilk bomba düştüğünde Türkiye ne kadar para alacak? Hani Irak a ilk bomba düştüğünde 8 milyar gelecekti ya o hesap. Tüm bu kaosun en büyük müsebbibi kendini islam tanıtan işbirliği içindeki devlet liderlerinin ikiyüzlülüğüdür. Şimdi de merkez bankası faiz artırır hani geçen gün artık faiz yiyenlerden vergi de almayacağını açıkladı ya. Bir sorun başa geldi mi Allah’ın kanunlarına başvurmayı bırak ona isyan ederek onun haram kıldığı bana savaş açmaktır dediği faizle sorunları çözeceğinize inanmanız aynı demokrasi ile islam geleceğine inanmanızla eşdeğer. Her kötülük iyi niyet tuğlalarıyla inşa edilir.
  3 -2 ... sozlugun krali
 2. 2.
  Chp'ye atatürkçü diye oy verenlere nasihat etmeye kalkmasınlar...
  2 -11 ... asi horoz
 3. 3.
  atatürkçü olduğunu sandıkları için pkk'cı partiye sorgusuz sualsiz oy verenlerin zoruna giden aktivitedir.
  5 -5 ... masklavi
 4. 4.
  Yiyecek bir lokma ekmeğiniz kalmayıp aç kaldığınızda hakkınızı savunacak olan yine küfür ettiğiniz atatürkçü insanlar olacakfndksödns... şaka lan şaka nerde sizde nasihati anlayacak öngörü geberin acınızdan kendi düşen ağlamaz.
  7 -3 ... flat head
 5. 5.
  bak güzel kardeşim ibadet etmene illaki bir aracı gerekmez.
  müslüman kul hakkı yemez, müslüman devlet-i aliyye malını zimmetlemez,
  müslüman dün söylediğine bu günde sahip çıkar
  müslüman göründüğü gibi olur. sen her müslümanım diyene kanma, bakarsın "kananlardandır." sen şirke ortak olma allahla arana kul sokma.
  ak partiye oy verirsen yine ver. ama sadece müslüman diye değil..
  5 -1 ... kutsal cezmi
 6. 6.
  akp müslüman değil siyasal islamcı bunu bilin yeter.
  1 ... kazangap
 7. 7.
  en sevdiğiniz yemekten vazgeçin ;

  (bkz: kul hakkı)
  4 -1 ... mavi huydur bizde
 8. 8.
  nası başı secdeye değiyor diye uçak filosuna pilot almıyosan, işi bilmeyen adama da işi vermiyceksin.

  Ehliyet ve liyakat kuran öğüdüdür. Bu öğüdü tutacaksın.

  Damadı ekonomi bakanı yaptı diye piyasa, ulan bu adam ekonomiden ne anlar, diye panik olup krizin ilk sinyallerini vermişti biliyosun.

  Sonuçta partici duruştan vazgeçeceksin- partiye yüzde 76 oy verdikten sonra kepenk kapatma eylemi yapma -komik oluyosun.

  islam dini hiçbirinizin tekelinde diildir. Hele şeyh şıh türbe muhabbetleri direkt allah'a şirk koşmaktır. Hem "sana sorarlarsa onlara de ki ben onlara şah damarlarından daha yakınım " diyen kitaba inandığını söyleyip, hem de şeyh gibi aracıların peşinden koşmayacaksın, aptallık etmeyeceksin.

  5-6 yaşındaki kızlar genç kız falan diil direkt çocuktur, kuran da evlenme yaşı yazmadığı yalandır - kuran üzerinden yalan söyleyenleri tespit edebilmek için otur kuran 'ı türkçe oku.

  Madem müslümansın otur kuran oku ve anla kardeşim.

  Diplomasız adamlara iş verip trenlerin raydan çıkmasına sebep olan zihniyet kuran 'daki "işi ehline vermeyip toplumu zarara ugratandan daha zalim kim vardır? " düsturuyla taban tabana çelişir. Madem müslümansın önce dinine mensup olduğun kitabı bi oku.

  O kitabı okuyunca zaten akape 'ye oy vermeyi bırakırsın.

  Kuran 'da maun suresinde resmen " kamuyu kandırmak için namaz kılanların kıldıkları namaza da, kendilerine de lanet olsun! " buyrulduğunu unutmayacaksın.

  Sizin inancınız kuran 'a göre "din-i malik "tir -yani kralın dini, kuran peygambere "sen din-ı hakk -I yaşamakla emrolundun " diyorsa, emir yani, allah peygamberine emrediyorsa sana haydi haydi emrediyor demektir.

  Sadece kuran -ın "işi ehline veriniz "emrini yerine getirseydin türkiye şu anda çok daha iyi bir yerde olurdu.

  Alnı secdeye değiyor diye cerrahın bıçağının altına yatmazsın -secde konusundan otobüs şirketine şoför almazsın, futbol takımına antrenör almazsın, alnı secdeye değiyor diye domates kesmeyi bilmeyen adamı lokantana aşçı yapmazsın.

  Alnı secdeye değiyor diye konudan hiçbi şekilde anlamayan birinin ekonomi bakanı olmasına göz yumuyorsun.

  Arada bir takkeyi önüne koy ve biraz düşün.
  3 ... paganviodio
 9. 9.
  Yıl 2018 ve hala temiz bir parti olabileceğine inanan mı var?
  ... sogeking
 10. 10.
  akpye müslüman bir yapıymış gibi bakan adam hiç kuran okumamıştır. okumuşsa da hükümleri inkar ediyordur. şeriatı kabul etmeyen her yapı batıldır ve küfür içindedir. akp dinsiz bir sistemin dinsiz partisidir.
  1 ... ahmed can zehir