1. 1.
  acı gerçektir. istanbul, ankara, izmir, antalya ve diyarbakır'a yapılan yatırımın haddi hesabı yoktur. hele de istanbul yatırımın başkenti neredeyse. oysa fazla yatırım yapılmayan mütevazı anadolu şehirlerinde rekor oy aldı ak parti. umarım bundan ders çıkarılarak malatya gibi rekor oy aldığı şehirlere ciddi yatırımlar yaparlar.
  1 -1 ... seruven44
 2. 2.
  Dağa taşa yatırım yapmak yerine fabrikalar kurulup sanayileşmek daha iyi olurdu.

  Ekonomi bitmiş durumda.

  17 yılın acı bilançosu. ..
  ... anti siyonist
 3. 3.
  yatırım falan göz boyamadır. buralar yüksek miktarda rantın yandaşlara aktarıldığı ve bu ranttan siyasilerin de pay aldığı kirli bir çark bir düzen oluşturmuştur. en kolay rant göze batmadan bu şehirlerdeki yüksek para kaznadıracak araziler üzerinde yıllar boyunca yağmalandı. bu yağma düzeni sürerken halk uyanmasın diye bir şeyler yapmak gerekiyor. bir şeyler yapıyoruz izlenimi vermenin en kolay yolu da yol inşşat plaza avm. vs gibi şeyer yapıp biz çok çalışıyoruz imajıyla bilnçaltına oynandı. oysa asıl yapılması gereken bu şehirde tüm yaşayanların bu ranttan faydalanmasıydı. huku adalet her şey ters yüz edildi. ve bu düzen bu kirli düzenin boru hortum hattı en sonunda çıkar çatışmasından patladı boklar lağımlar ortalığa döküldü. birilerini önlerine yatmalarına kadar gitti iş.
  ... kakandoboy
 4. 4.
  Bence “yatırıp yaptığı” yerleri kaybetti.
  2 ... mavi huydur bizde
 5. 5.
  yatırım kelimesini de öğrendiniz ya şu son 17 senede..

  şehirlerin içine sıçmak, balkondaki saksıya beton dökecek hale gelmek yatırım oldu siz sığırlar için..

  lan istanbul moloz yığını oldu hala daha yatırım diyor eleman..
  2 -1 ... artificialhuman
 6. 6.
  Yatırım dedikleri pahalı olduğu için kimsenin geçmediği köprüler tüneller. Kimse geçmediği için garanti ücretlerini geçmeyenler ödüyor. Ha birde sağa sola doldurdukları suriyeliler var ya neyse.
  ... ebu zindik
 7. 7.
  Yapılan yatırımlara rağmen istenilen sonuçların alınamaması halkın canına tak eden (sığınmacı krizi) yanlış bir politikanın sonucudur.
  ... son nefesini veren adam
 8. 8.
  asıl çirkin ve iğrenç olan mide bulandıran bu işleri yapanların kamuya çalışan emanetçiler iken bu arada çok fazla zenginleşmeleri oldu. bunu kimse açıklayamaz. daha bir kaç yıl önce çocuklarına işadamlarından burs dilenen siyasetçi çocukları milyonları koyacak yer bulamamaya başladı. siyasetçinin bu kadar zenginleşmesi üstelik devamlı millete din iman tiratları hutbeleri verenlerin bu kadar para pul mal mülk işlerine girmiş mal mülk tiryakisi olmuş olmalarının hiç bir izahı yoktur kelimenin tam anlamıyla iğrençliktir.
  ... kakandoboy