1. 1.
    Önümüzdeki seçimlerde görülecek hadisedir. Chp nin izmirde git gide oy kaybetmesi, belediyenin iyi çalışmaması herkesin otobüs seferlerinden altyapıdan şikayet etmesi ve patavatsız chp yönetimin nasıl olsa kazanıyoruz deyip izmirde hiçbir icraat yapmayışı ve sokaktaki insanların ciddi ciddi asabının bozulduğuna tanıklık etmem artık chp nin izmirde koltuktan ineceğine işaret eden kanıtlardır.
    Ben iyi partili olsam da gerçekleri görmemiz gerek Önümüzdeki seçimlerde izmir i daha iyi teşkilatlanmış olan ak parti alacak gibi gözüküyor. Bir ihtimal de olsa iyi parti de alabilir.

Ama izmiri bundan böyle ak parti yönetecek demedi demeyin. eğer chp bu kez izmirde iktidardan inmezse ben de bişey bilmiyorum. Bay kemal de artık bol bol emeklikte yaşa takılmaktan bahseder yaşlı kesimden oy koparmak için.
    1 ... yoksul genc
  2. 2.
    mhp ile ittifakta da yaptı eğer kılıçdaroğlunu sevmeyen incecilerin üzerinede oynarsa kazanabileceğini düşünüyorum.
    ... rebel12
  3. 3.
    Sana şöyle tarif edeyim. Çevremde herkes akp ye sövüyor ama her seçimde kazanıyorlar. Muhtemelen aynısını sen yaşayacaksın çevrende herkes chp ye sövüyor ama chp kazanacak izmir’de. Bu değişmez. Türkiye’de particilik takım tutmak gibidir misal gs 3 mac kaybetti diye fenerli olmam. Yanlış ama herkes böyle.
    ... herkesin hayatina karisan adam
  4. 4.
    Etrafta hangi chpliyi görsem bardak taştı bundan boyle rey vermem diyor.
    ... yoksul genc
  5. 5.
    izmir viyana gibidir. Ne kadar kuşatırsan kuşat asla düşmez.
    1 -3 ... gokdelende kapici
  6. 6.
    antalyada bir zamanlar chp nin viyanası kalesi idi taklaya gelmişti. hadi bakalım.
    2 ... daga surten davsan
  7. 7.
    Chp izmiri bu defa Ciddi ciddi kaybedecek bakın görün yazıyorum bunu bi kenara.
    1 ... yoksul genc