1. 16.
  Akp genel merkezinde bile akp %35’i geçemez.
  -1 ... bayilikler verilecektir
 2. 15.
  herkesin gördüğü itiraf etmekten çekindiği mevzudur. rahat olun ilk kez yenilmiyorsunuz.
  1 -2 ... frank lucas
 3. 14.
  Hic inandırıcı değil. Çünkü ekonomik açıdan halkın pestili çıktı, millet evine ekmek götüremiyor, evinin faturalarını ödeyemiyor, çocuğunun cebine harçlık koyamıyor.
  ... gencekonomist
 4. 12.
  Yerel seçimler dışında Chpnin oylarının arttığını sanmam ama bu halde akabenin oyları nerede artıyor başka bir galakside mi?
  ... sweetredheart
 5. 11.
  Doğrudur. Çünkü her gelen göçmene vatandaşlık verilip, seçmen olarak araştırmalara alınıyor olması bir gerçek var. Hâliyle bir taraf artarken diğer taraf yerinde sayıyor gibi görünüyor.
  1 ... kisacaaytek
 6. 11.
  dolar olmuş 10, euro olmuş 11 lira esnaf batık, doktora mezunları bile işsiz millet gariban durumda neymiş akp oyları artarken chp oyları azalıyormuş. neyin kafası bu anlamış değilim.
  2 ... beylerbeyinin beyi
 7. 10.
  Açık ve net söylemek gerekirse muhalefette iş yok. Olmadığı gibi de farklı yollara başvurmakta bu da toplumda nezdinde hoş karşılanmıyor. Tabi bu da karşı tarafın kat kat oylarını artırıyor.
  -3 ... yula
 8. 9.
  bu gerçek değildir çünkü oy veren kitlenin yaşı düşüyor ama şunu da unutmayın oy veren her genç chpli değil ya da oy veren her yaşlı da akpli değil.
  2 ... golatanslimani
 9. 8.
  CHP'nin oylarının arttığını sanmıyorum ama akp nin oylarının azaldığı aşikar. Haa yok azalmıyor da başlıkta iddia edildiği gibi oyları artıyorsa bu millete tecavüzün her türlüsünün mustehak olduğunu düşünebiliriz.
  -1 ... muhabbetdolu
 10. 7.
  hee paralar tıkır tıkır hesaba aktarılmaya devam !..
  1 ... strasliadam