1. .
  yapılan duble yollar, eğitimde yapılan reformlar, pkk'nın bitmesi, sağlıkta yapılan devrimler, avrupa'da ekonomisi hızla çöküşte iken, türkiye'de ekonpomik büyüme olması nedeni ile kimsenin karşı çıkamayacağı bir gerçektir.

  sadece duble yollar, köprüer, tüneller göz önüne alındığında bunu görmek mümkündür. türkiye ak parti ile cenab-ı allah'ın izni sayesinde dünyada en büyük ilk 10 ekonomi arasına girecektir hamd olsun.

  işte şimdi kafirler düşünsün, ne mutlu ki halk doğru tercihini yapıyor.
  3 -5 ... omrum tribunlerde gecti
 2. .
  Egitim mi? Laiklik kuralini yikmayi amaclayan bi soytarinin baskanlik yaptigi parti nasil iyi olur? Ulkenin genc neslini dindar buyutmeyi hedefleyen devlet olmaz.
  -2 ... zapatista6279
 3. .
  pkk lıları şehre indiren bir partiyi düşününce yalan olan gerçektir, yol yaparken kendi çevrelerini bizim vergilerimizle zengin ettikleri için yalan gerçektir, muhafazakar olduğunu iddia edip türban sorununu çözemediği için yalan olan gerçektir. uzar gider.
  -2 ... wikings
 4. .
  inkar edilemez bir gerçektir. Laikçilerin bu konuda hazımsız olmaları bu gerçeği asla değiştiremez.
  4 -2 ... bay ilginc adam
 5. .
  (bkz: ya aynen çok iyiler)

  (bkz: bu akp bir harika dostum)
  1 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
 6. .
  "canım sen ona 'türkiyedeki ekonominin büyümesi' demişsin ama o büyüyen şeyler başka şeyler. hükümetten, halka doğru kabaran şeyler var, onlarla karıştırmışsın" denilesi saçma düşünce.
  1 ... lonely 00
 7. .
  Sağlam bir ironi cümlesidir.
  1 ... dengesiz ip cambazi
 8. .
  https://www.youtube.com/watch?v=RgYkJqfgIwA+
  2 ... rainheart