1. 1.
  gelmiş geçmiş 3n iyi hükümet olduğu gibi cumhuriyet tarihinin en büyük, mega yatırımlarını yapan 70 yıldır alt yapıya kuruş harşıyamamış/ harcamış (özal dönemi hariç) bu yüzden kamu hizmetleri mezbeleliğe dönmüş, kamu kuruluşları çiftliğe dönmüş, insanca yaşama umutları sönmüş bir ülkeyi şaha kaldıran en iyi hükümet .

  üstelik bunu tüm engellemelere rağmen yaptı.
  367 kriziden kapatılma tehlikesine gezi provskayonundan darbe teşebbüsüne hendek olaylarından chp/hdp nin tüm engelleme girişimlerine rağmen tüm bunları yaptı
  -7 ... isminiunutanadam
 2. 2.
  96-97 ve sonrasinda Dogan birey beyani.
  2 ... portatif
 3. 3.
  Gelmiş geçirmiş en iyi hükümet olması demek istedi.
  Halka iyi geçirdi çünkü.
  3 ... bir alex
 4. 4.
  bush, netanyahu, sizmisiniz? eğer bir yunan, yahudi ya da amerikalı domuzsanız çok doğru bir tespittir.
  1 -1 ... ra s al ghul
 5. 5.
  iyi hükemet olma yolunda ilerliyordu fakat ne olduysa başarının tersi istikamete doğru ilerlemeye başladı. Gidişat iyi değil dostlar.
  ... volkinn
 6. 6.
  kaç yaşına gelmiş aklı başına gelmemişler 1 gram bile bilgiden yoksun at gözlüğüyle dünyaya bakan ve farkındalık sahibi olmayan narkozlanmışlar ile ergenler anlayamaz dediğim durum.

  hastanelikler mezbelilikti, insanca yaşamak söz konusu değildi gecelik faiz yüzde 7000 lere fırlamıştı, dolar bir gecede 5 e katlamıştı devlet emeklilerin bile parasını ödeyemez hale gelmişti. 1 milyar dolar için imf kapısında el pençe divan duruyorduk dış ticaret hacmimiz sadece 10 milyar dolardı ilaç bulunmuyordu.

  enflasyon yüzde 90 ila yüzde 110 lara yükselmişti faizler yüzde 170 lerdeydi

  enflasyon faiz farkı makası rantı ( 170-100= yüzde 60) birilerine peşkeş çekiliyor bu ülkenin alın teri iç ediliyordu her 10 senede bir darbe ve ekonomik krizle dışarıdaki sömürgecilerle işbirliği yapan menfaat grupları ülkeyi soyuyuyor bankaların içini boşaltıyorlardı.

  devlet bırak alt yapı yatırımı yapmayı vatandaşının en temel insani ihtiyaçlarını bile karşılayamıyordu çünkü tüm bütçenin yüzde 75 i faiz rantçılarına peşkeş çekiliyordu faize gidiyordu .

  bütçeden kalan yüzde 25 hiçbir şeye yetmiyordu.

  işte o yılları bilmek için sadece hatırlamak yaşamak gerekmez.

  ufak bir araştırma bile bu sonuçlara ulaşmaya yeter

  bazıları tüm bunları yazmamış çünkü işlerine gelmez
  -1 ... isminiunutanadam
 7. 7.
  kargaların bile gülmeyeceği hede.

  gülmezler çünkü hayvanlarda şeref ve haysiyet var. ve bazı tıynetsizlerin aksine vatanseverler.
  ... noxeca
 8. 8.
  Yani Özal'dan sonrA demirel,Ecevit,tansu,erbakan,Mesut gibilerin hükümet olduğu yılları biliyoruz o karanlık günleri,hükümet epey yol katetti doğru ama birçokta yanlışı oldu son hatasıda 13 bin oy farkıyla galibiyet olmaz diyor..kanıtın nedir yasada böyle bir kural varsa göster yoksada kafana göre yorum yapamassın çocukmu kandırıyorsun.
  2 ... kalahari 1