bugün

yakında 1980lerde cep telefonu yoktu bakın şimdi var. Rahatlıkla konuşuyoruz diyeceksiniz.

Edit: Başlık bana kalmış.
akp'nin icraatlerinden çok memnun kalmasına rağmen hiç oy atmamış (!) şahısların akpli olduğu iddiasıdır.

akıl bunun neresinde?
Nedenleri temel iç güdüden kaynaklı şu tarz şeylerdir:
Göstere göstere Namaz kılıyorlar, karıları kızları türbanlı, birileri çaldıklarını söylüyor ama hiç ceza verebilen olmadı. Belki ben olmam ama benim çoluğum çocuğum da ilerde rahatlıkla onlardan biri olabilir.
cocuken hep ekmek yedik. et balık yumurta hak getire.
En sevdiğim 3 dizi onların döneminde çıkmıştır. Game of thrones, breaking bad, sherlock.

Not: Şaka lan şaka sikseler olmam.
başlık arkadaşa iyi kipenmiş yalnız helal olsun.
Çünkü ben koyunum.
Çünkü ben hırsızım.
çünkü ; ilkokul 2. sınıfta 7 sene okudum. dersler çok ağırdı.
"bu tarzda yaşamak daha kolay geliyor" şeklinde devam eden cümledir. görmüyorsun duymuyorsun kabullenmiyorsun hiçbir şeyi. sadece o günü kurtarman yetiyor sana yarınlar umurunda bile değil..
Türkiye artık aksiyon filmi gibi.
Çünkü beynimi aldırdım.
Çünkü kılışdar sesaga yi batırdı. Sesaga benim icin çok önemliydi yeri ayrıydı yani. ben böyle bir gerçek ortada dururken kılışdara oy veremen.
duble yol yaptı ya, o yolda özgürce koşabiliyorum.

hem bide köprüler var. tüp geçit var ya. tüm türkiye boğazdan daha rahat geçebilir artık.

tüm bunlar fabrikadan üretimden daha mı önemli.

işte üretmeden tüketiyoruz. bunu da imfye borçlanmadan yapıyoruz. havadan para geliyo bize. boş beleş yaşıyoz işte.
Beynim yok.

Kıps kıpss.
görsel
chp değil cehape bir kere o tamam mı?
Birakabilirsin.org .
malim
beyinsizim
salagim
aptalim
dusunemiyorum
ehonomi amk
embesilim

diye devam eden cumle.
çünkü mantığımla değil duygularımla hareket ediyorum, çünkü muhalefet de kötü diye oy verecek parti yok diye boş oy atmak yerine yine de gidip akp'ye atıyorum.

alım gücümün azalması, doğu avrupa ülkelerinin alım gücünde bizi geçmesi, dövizin hızla yükselmesi benim için problem oluşturmuyor, hayatıma ve sevdiklerime hiçbir fayda sağlamayacak da olsa muhafazakar ideolojilerimi bu değerlerden üstün tutuyorum.
(img:#2019978)
Evimize buzdolabı akp sayesinde geldi.

https://mobile.twitter.co...tatus/1150449914062737408
Salağım.
elektriği akp buldu. yer çekimini de.
Bereket kuyrukların da beklettiler.
güncel Önemli Başlıklar