1. 1.
  Şu başkanlık konusunun ayyuka çıktığı zamanlarda çokça yapılan şeydir. Tamam CHP de sağlam pabuç değil bu konuda (bkz: hendekteki arkadaşlar) (bkz: ben olen pkk lıların da cenazesine gittim) gibi bir çok pisliği var amenna ama bunu ak partinin yapması komik bile olmuyor. Bu itlerle aynı masaya oturan,askerlerimizi şehit edenlere af çıkartan,apo iti ile masaya oturup mektuplarını meydanlarda okutan, Fethullah Gülen'e zamaninda giydirirken bizleri topa tutan Güneydoğu'da silah toplamalarına izin verip,ypg li itlere devlet kasasından lahmacun ısmarlayan bunlar değilmiş gibi şimdi vatan millet askıyla yanıp tutuşuyormuş gibiler. Sanırım kandırıldık demek seni her türlü hatadan arındırıyor...
  8 -2 ... anarsik kuzu
 2. 2.
  güya insanlarla alay etmesidir. koyunlar tamam da biz inanacak mıyız ki. bunlara 2 yıl ses çıkamayıp illlere silah doldurmalarını seyretmeniz ve megri megri türküleri söylemenizin nedir peki. güldürmeyin insanı.
  3 ... teflon
 3. 3.
  Evet. AKP CHP den kurtulmak için hdp ile " beraber iyi salladık, hep birlikte efendim " demiştir. Çözüm süreci çöktükten sonra CHP pkk ya en ağır darbeleri vurmaya başlayınca akp; " burda insanlar ölüyooo " diye terörist kıçı yalamıştır! Yine pkk lı yöneticileri tutuklayan CHP ye karşı akp terörist safında yer alarak " seçimle gelen teröristin ancak seçimle gideceğini söylemiştir" doğruya doğru.
  5 -4 ... malazgirt40
 4. 4.
  ükenin bugünkü durumunun sorumlusu populist muhalefet politikalarıyla chp ve kılıçdardır.
  1 -2 ... ibni maymun
 5. 5.
  hala savunma peşinde olan terörist seviciler var. adam aklınca laf çakmış "seçimle gelen teröristin ancak seçimle gideceğini söylemiştir" diyerek.
  yahu habur gibi tarihimizin en büyük ihanetini senin gibileri neresine soktu merak ediyorum.
  veya pkk istedi diye kalkan andımız sana mı kalktı merak ediyorum.
  o yetmedi ise; pkk rahatsız olmasın diye kalkan t.c. senin nerede girdi, çok merak ettim.

  ama yok mu şu cehape. pkk ile şey şey yapıyor. bi de hdp ile falan filan yaptı.
  sizin gibi terörist sevicilere ne anlatıyorsun ki. dün apo'ya selam gönderen sizler, apo'ya katil diyenlere "analar ağlasın mı istiyorsunuz" diyen sizler. bugün apo katil diyen sizler, "anaları geçtik, oğullar bile ağlıyor" deyince "terör sevici" diyen sizler.
  az karakter sahibi olun lan.!!
  ... cekilin bakayim
 6. 6.
  ak parti o konuda zaten suçlu ama chp'nin halihazırda pkk seviciliği bariz.
  2 -1 ... kompetan
 7. 7.
  Akp düşsün diye hdp ye giden oylar nerene girdide onu görmemezlikten geldin aklı kıt ergen diye cevap vermek istediğim mevzudur. Pkk ya operasyonlar başlayınca o teröristler nerene geçirdi de " burda insanlar ölüyooo " diye zorlayanlar ses çıkarmayan ergen. La sıktır git yavşaklık etme. Hiçbir hata terör partisine açık açık oy vererek berberaber iyi sallamanın yerine geçmez. Vurulan teröristler burda insanlar ölüyooo diye zorlamaya geçmez. Tutuklanan terörist in avukatlığını yapmaya geçmez. Diğer adam ben bir çözüm önerisı ortaya koydum uyguladım olmadı diyor. Hatta senin CHP bu süreci ilkel ve insancıl bulamayıp " bizim daha insancıl önerimiz var " diye ortaya düşmüştü. Adamın ağzını bozma yıkıl şurdan.
  2 -1 ... malazgirt40
 8. 8.
  (bkz: pkk cenazesine katılan chp vekilleri tam liste)
  -1 ... ecu bugu veggu