bugün

Görüldüğü üzere Akp ile alakası olmadığına kalıbımı basacağım trol ortaya mok atıyor, bunun üstünden malakar eleştiri yapıyor.
(bkz: eşşek cenneti)
ya şu ülkeden gitsinler de nereye giderlerse gitsinler.
görsel
Kul hakkı yiyenin cennete giremeyeceği sizin kitabımızda yazıyor.
Biride çıkıp diyor ki kalbinde zerre kadar iman olan cennete gidecekmiş , bu da ak avuntu olsa gerek . Tabi aq tecavüzcü olsun ama zerre imanı olsun cennete gider diye diye , el kadar bebeleri bademlemelerine sebep oldunuz.
kul hakkı, şirk, devlet hazinesini sömürme, israf, gurur kuran-ı kerimin ve peygamberin sakının dediği şeyleri saymaya başladım alayı tutuyor, hangi cennet bu.
cennete de gidilmez artık, iyice barzo doldu.
adam bütün müslüman alemini ak partili olanlar ve olmayanlar olarak böldü ya la.
Lan vallahi bu kafayı seviyorum. Sorsan alkol, sigara dahi kullanmazlar ama kafa desen bir milyon. Uyuşturucuyla bile olmaz olum bu kafa...
akp'lilerin gideceği yer.
görsel
akplilerin şirk beyanları sıralı tam listeye taze taze eklenmesi gereken cümle.
eşek cennetine giderler herhalde. çünkü halkı yük eşeği gibi kullanıyorlar.
doğrudur. akp' lilerin türkiye'de vergi vermemek , vergi kaçırmak için ''vergi cennetlerine '' gittikleri akp' lilerin araştırma önergesini reddetmesi sonucu ispatlanmıştır.
onu allah bilir.
Ateistler sırıtıyordu.
kendini allah sanan engelsiz 100 mt. şirk koşucusu beyanı.
O sokuk akp'liler ile cennette olmakmı. Onlar ordada çekilmezler. Cehennemi tercih ederim. Oğlum daha iyi değilmi lan cehennem. Adolf hitler orda mesela edison orda karl marx orda einstein orda ekibe bak cillop gibi ekip cillop.
hiçbir yere gidemezler gidecek olsalar cehennemin dibine giderlerdi ama öyle bir yer yok.
eşşekler cenneti *
sokayım öyle cennete ben...
varsa öyle bir şey hemen gidip üye kaydımı yaptırayım.