bugün

Her seçim aynı goy goy. Kek, makarna, kömür. Madem öyle sende konuş, madem kandırmak bu kadar kolay sende söyle. iktidar olunca ipleme. Siz eğitilmezsiniz.
Yok öyle bir şey kek için suçlamıyorum ben keki kim sevmez bu toprağın insanı midesine düşkündür zaten.

Komşusu açken tok yatmayı, yolsuzluğu , hırsızlığı destekledikleri için suçluyorum.
tayyub asaaa tayyub yukari, sonra vay efendim koyun diyorsunuz koyuyoruz. sekle semale bak.

arkadas niye oy veriyorsunuz peki? aydinlatsana bizi, gercekten soruyorum makara kukara degil yani.

niye kiziyorsunuz yahu, soruyorum ciddiyim.
1 seçimde beyaz eşya dağıttınız, 1 seçimde küçük altın dağıttınız (yerel) 1 seçimde kömür makarna dağıttınız, bu seçimde kek dediniz biskevitle kombo yaptınız, sonra buna laf edince kızıyorsunuz, adam kek dedi alalaa.
büyük bir suçtur; zira kek, tek değildir,

kömür, makarna, kırathane (ki okuma eviymiş lakin biraz okuyan düşünen sorgulayan insan akp ye zaten oy vermez) türk kahvesi, 1000 tl emekli yardımıda vardır bu listede... onlarda unutmamalıdır, ülkenin geleceğini sadece kek için sattılar demek ayıp olacaktır.
(bkz: kes ağlamayı sokarım bağlamayı)