bugün

Bahsini ettiğin elit zümre her iktidarda mevcut, iktidarı elde etme hırsınının temeli bu gücü ele geçirmektir zaten.

Eleştiri yapılmasına asla karşı değilim ama siyasetten ve dahi hiçbir boktan anlamayan bir takım cahillerin bi kesimi aşalayarak kendini aydın hissetme çabası da gülünesi..
aşağılamamaktır.aşağıda olduklarını izah etmektir.bu kafayla yukarıyla bağlantı kuramayacaklarını anlatmaya çalışmaktır.
Dolar ve Eoru'nun tavan yapması ve Akaryakıt fiyatlarının uçmasından sonra '' Biz istikrar için Akp'liyiz'' diyen birine Söylendiği iddia edilen aşağılamadır.
mümkün değildir.

zaten aşağılık olanlar nasıl aşağılanabilir ki?

ciğeri beş para etmez, bir dediği bir dediğine, bir yaptığı bir yaptığına tutmaz, kupon arazi avcısı bir zübüğe bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapan aşağılıklar nasıl daha da aşağılanabilir?
ben aşağılamıyorum. zaten yeterince aşağıdalar dipteki birini aşağılayamayız zaten. olsa olsa acırım yani.
insanlık suçu mu?

insanları aşağılamak insanlık suçudur doğru! Ama Akp'li insan mı?
Ak parti seçmeni katıksız sığırdır.

Ulan yeter lan eşek yüküyle vergi ödüyoruz, insanca yaşayamıyoruz, şucuysun, bucuysan teröristsin söylemlerinden bıktım usandım.

ülke içi karışıklık, adaletsizlik, gelir dağılımının eşitsizliği, her gün bir yenisi eklenerek önümüze çıkan yasaklar. ülkede aklınıza gelebilecek bütün kavram ve mercilerin içinin boşaltılmış olması, siyasetçilerin ülke yönetimini hallaç pamuğuna çevirmesi. Bunlar hiç umrunda değil lan bunların tutturmuşlar bir dış mihraklar lafını. Dış güçlerin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan ülkenin tüm direklerini s*ktiniz mutlu musunuz?

Bu seçimde de bu s*ktiğim Partisi iktidar olursa kapatıp kepenkleri gidiyorum. Gider bu lümpen, asalak Türkiye insanının yaşamadığı 3. Dünya ülkelerinde yaşarım daha iyi.
görsel
düşünün adam muhalif ve ak parti secmenini seçimlerinden dolayı suçluyor. allah korusun başa gelseler asıl diktatörlüğü bunlarda görürsünüz. kardeş 1 oyun var istediğine ver ama milleti seçimlerinden dolayi yargılama.
Evet, Herkesin bir oyu var ve o verdiği oy yüzünden yargılanması da gayet normal.

Adolf hitler, benito Mussolini, Donald Trump, hatta o nefret ettiğiniz binyamin Netanyahu da seçimle geldiler. Bir zahmet verilen oyun nereye gittiğini, kimleri ihya ettiğini de sorgulayalım. Yani, boş laf ebeliği yapmayalım. Eleştiriye karşılık verilecekse konuşalım, yoksa susup yeni ohal’lere doğru yelken açalım. Fakat, yok boş verin, Almanya bizi kıskaniyür. O yüzden akepe.

Ha benzin 6.10 olmuş, olsun anasını satayım. Zaten Ben hep 50 liralık alıyorum.

Edit: yüzüne patır patır konusunca da sizi hain ilan ederler, dikkatli olun. Daha iki-üç sene önceye kadar fetö denen memleket düşmanı ile aynı yatağa girenler bugünün en baba vatanperverleri. Gel de gülme.
istikrar sürsün krdşm. Doların daha 10 tl olması lazım, ne bileyim mazot 20 lira falan olsun. BELKi birkaç milyon Suriyeli daha. istikrar önemli.
Ya bırakın aşağılayıcı konuşsunlar. Ben sırf bu asagilamaları duyunca yıllardır oy verdiği parti yerine akp ye oy veren biliyorum.

düşünsene su sozlukte de bulabilecegin nefret / öfke / otekilestiricilik / cehalet kusan vatandaşları.

Onlarla aynı safta olmak yeterince aşağı bir davranış değil mi ?
eğitimsiz olan seçmenine bir noktaya kadar katlanabilirsiniz. fikrine saygı duyar çekilirsin. sosyal medya trollerine ise asla. jetonla çalışmaktalar. jetonu kim atarsa ona konuşur.