1. 1.
    nefret kötü bir motivasyon.

nefretin tohumu da hep yobazlık ve cehalettir.

bu tarz inaanların ifade öZgürlüğüne saygısı yok. bir parti yirmi sene iktidarda kalırsa kazayla bile birçok doğru şey yapar fakat bu sol çomarlara göre bir tane doğru şey yoktur. mesela bir tane ak partiyle ilgili bir şeyi takdir edin hemen ak partili ilan edilirsiniz.

bu zihniyet ad hominemden, iftiradan, çarpıtmadan beslenir. komik tarafı bunu kötü niyetle yapmazlar. aptal e cahillerdir sadece.

meaela bu entrym çok eksilenecek çünkü bunu yazdım diye ak partili ilan edilip linç edileceğim. sikimde seğil cehapeli demesiğiniz aürece alınmam.

türkiyede daima halk mwrkez sağa oy verir. sadece darbelerle cehape iktidar olabilir. bunun bir nedeni var çünkü sol çomar kitlesi sağ çomar kitlesinden daha yobazdır ve insanları daima soğutur.

bu heaterlar öesela türbanlıları linç etmediler mi? bu arada ateistim ve insanım. belki müslüman olanlar ama asla insan olmayanlar çoğunluğu müslüman ülkede namaz kılanı camiye gideni dışlamadı mı? peki öecliste dönemin başbakanı türban takan bir kadına karşı partisini üstüne salarak bu kadına haddini bildirin demedi mi? sebep kadın başını örtmüş.

kusura bakmayın bu millet cehape yi affetmez. hdp oylarıyla iatanbul u almak tüm türkiye yi almaya benZemeZ ki 100 yılda bir olacak bir şey olsa ve cehape sandıkta kaZansa da bir yüz yıl daha bir daha seçim kazanamaz

çünkü iş dünyası asla sıcak parayla dönen temel ekonomik gerçekliği el yakan işgücüne katılımım düşük olduğu bir ülkede asla sosyal demokrasi romantikliğine prim vermez. vermesin de saçmalık bunlar. konuyu dağıtmayayım.

bu nefretçiler çarpık eğitimli değersiLik hissiyle boğuşan kendini sevmeyen eksik ve yarım insanlardır. bu kitlenin sesi çok çıksa da sayısı azdır ve takanı yoktur.

zaten nefretçiler sürekli iftiradan beslendikleri için doğruyu söyledikleri konularda da asla merke sağ seçmenini etkileyemezler çünkü nefretçiler daima yalancı çobandır.

negatif propaganda asla işe yaramaz. tabii bunu muhakefet hiç anlamadı. nasıl anlasın ki? yozlaşmış kadrolara mezhebe göre adam seçmeler falan nitelikli kalifiye kadrolar değiller moda tasarımcıdan danışmanlar falan daha dakika bir gol birler yürümez bu ilişki. akp istanbul seçimlerinde negatif propaganda yaptı ilk defa ve kaybetti seçimi. muhakefet her seçimde bunu yapıyor yine kaybedecekler merkez sağa karşı. zaten önemli olan kimin kazandığı değil kimin daha liberal daha mutlu ortam hazırlayaağı ama sol bu kadar despot mfkeli ve nefret doluyken...
    9 -8 ... bundymeister
  2. 2.
    başlık sahibi benim. formata uymadığı için entrym silinmişti. şimdi tekrar giriyorum.

--spoiler--
    anlam veremediğim nefrettir. harbi naptı bu insanlar size ?

dün akşamdan beri twitter’da bir kızla konuşuyorum. biraz önce siyasetten bir konu açıldı.

kız, siyasi görüşümü sordu. ben de ak partiyi desteklediğimi söyledim.

daha sonra o da, "ak partiliysen hiç konuşmayalım" dedi.

vay amk.
    --spoiler--
    4 -1 ... enemyy
  3. 3.
    Ak Parti'nin radikal olmayan pan islamist çevrelerine bir nefretim olduğu söylenemez.

Fakat Neo ottomanist olanlarını sevmediğim bir gerçek.

Ayrıca akp nin liberal ve ya komünist tabanı hakkında da görüşlerim şunlardır.

Liberel taban: para nereye onlar oraya gittiği için çok şey etmemek gerek. Yarın sen parti kur sen başa geç onlar senin de tabanın olacak.

Komünist taban: onlar en garip ve en karma güruh. Bak halen akp nin komünist tabanını tam olarak çözebilmiş değilim. Fikir ve dava karmaşası çok fazla. islam komünisti de var. Turan komünisti de Marksist komünist de.

Bence artık onlar davacılık oynamaktan sıkılıp emekli maaşına şükreden kişiler. Yani çok alakadar etmiyorlar.

Ha bide iki gözümün çiçeği tarafsız seçmen var..
    Tarafsız seçmen hakkında fikrim aşırı nettir.

Onlar günahsız ve sadece normal bir hayat yaşamak isteyen basit hayatı olan insanlar. Sen onları kazan onlar senle yürüsün...
    3 -2 ... uzay muhtari
  4. 4.
    Çünkü hamaset ve pespayelik aldı başını gitti kafalarıda çalışmıyor.
    5 -3 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    vatan hainlerinden nefret etmek hiç yoksa bir vatansever olarak görevimdir.
    6 -3 ... yazar cizer34
  6. 6.
    bir nesli derbeder ettiniz, ikinci de o yolda. ülkenin dereleri, gölleri, dağları, ormanları hep satıldı. ekonomi bitti; kapital cebren ve hile ile bir avuç müteahhite akıtıldı. üretimimiz bitirildi; dünya yansa kendi kendini besleyebilecek ülkede et almanya'dan pahalı hâle geldi. yaşam kalitesi düşürüldü, işsizlik özellikle yükseltildi; asgari ücretliler %4'ten %47'ye çıktı, alım gücünün düşüşü de cabası. ülkenin en parlak zihinlerini ülkeden nefret ettirdiniz; herkesin tek umudu yurtdışına kaçmak oldu. ülkenin kurucu değerlerini yıktınız; laiklik, cumhuriyetçilik, halkçılık, milliyetçilik, devrimcilik, devletçilik ayaklar altına alındı. adalet bitti; ilçe teşkilâtları yargı organı hâlini aldı. diyanet ve tarikatlar eliyle millete misyonerlik yapıldı. toplum kendi içinde birbirine düşman edildi.

okumuş, aydın kesime karşı nefretiniz yüzünden ülkenin anası sikildi. sizden nefret etmeyeceğiz, tiksinmeyeceğiz de kimden edeceğiz akrepler!
    8 -2 ... sadaeke
  7. 7.
    küfür etmeden kendisini ifade edemeyen, çıkarları için anasını babasını bile tanımayan, sinsi, cehaletten burnunun ucunu göremeyen, sırf inat uğruna kendi çoluğunun çocuğunun bile istikbalini senet altına alan, yalan söylemekten kul hakkı yemekten çekinmeyen ve dinin arkasına saklanıp her türlü ihanete imza atan kitle yüzündendir.

"akp ye karşı olan herkes ya solcudur ya dinsizdir". buram buram kibir buram buram cehalet..
    9 -3 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    Gereksiz bir nefrettir. nötr olun ama nefret etmek gereksiz.
    2 -2 ... daimondblue
  9. 9.
    bir insanın nasıl o kadar alçalabileceğini görünce uyandırdıkları his genelde mide bulantısı.

ama hainlikleriyle nefret uyandırdıkları doğru. elimde değil, ben her kötüden nefret ediyorum.
    2 ... narcomedian
  10. 10.
    Nirvana’ya ulaşmış durumda.

Hiç birinin sesini duymak dahi istemiyorum.

Düşüncelerini bilmek istemiyorum.

Hatta bütün akplilerle irtibatı kestim.
    ... hidayeter