1. 1.
  akp'nin izmir belediye başkan adayı nihat zeybekçi tarafından sarf edilen sözler. http://t24.com.tr/haber/z...-ilcede-isyeri-var,762555

  --- spoiler ---
  bugün izmir ile ilgili şunları duymuyor değilim: "rakımıza dokunma"… eyvallah. bugün insanların özgürce içkilerini içebildiklerini ben biliyorum. ak parti'deki arkadaşlarımız bugün içkisini içebilen, namazını da kılabilen, günü geldiğinde orucunu tutabilen bir hoşgörü alanına sahiptir. türkiye'nin bir özeti gibidir ak parti. demek ki biz anlatamamışız. izmir'de bir anlatamama sorunumuz var.
  --- spoiler ---

  reis buna galiba "ne yap ne et izmir'i kazan" demiş.
  adam baksana rakı sofrasına oturacak neredeyse.
  12 -8 ... tengir budun
 2. 2.
  kemalistleri çıldırtan söylemdir.
  2 -2 ... cihaner
 3. 3.
  KESiNLiKLE ZEYBEKÇiYE KATILMIYORUM. SIRF KEMALiSTLERDEN OY ALMAK iÇiN PARTi GÖRÜŞÜNDEN VE iDEOLOJiNiZDEN TAViZ VERMEMELiSiNiZ. AKP Yi KINIYORUM. iŞTE NE YAZIK Ki SiYASET BÖYLE BiR ŞEY.
  1 -3 ... rebel12
 4. 4.
  siyasal islamın tarifi.
  3 ... kazangap
 5. 5.
  izmir açılımı olmuş bu.

  gerçi kürtlerden oy almak için t.c. kısaltmasını kaldıran, haburdan halay çekerek gelen teröristlere lahmacun ısmarlayan bir partiden omurgasızlık görmek şaşırtıcı değil.
  1 ... yok herif
 6. 6.
  akp dininde herşey mübahtır, vatan hainliği, yapıldı. hırsızlık, ongoing. iftira, kralı var. şirk, en büyük din düşmanı ellerine su dökemedi. gavatlık, rütbe yükseltme diye eklediler sözlüklerine.

  rakı içmelerimi garibinize gitti.
  1 -1 ... dergah sovalyeleri
 7. 7.
  Sözlükte bir gerizekalı yazar vardı geçen seçim döneminde muharrem ince nin camideki bir fotoğrafı ile ilgili “ seçim zamanı allahı hatırlayan” gibi ifadeler kullanıyordu. Şimdi aynı şekilde kendisinin yorumunu merakle bekliyorum.

  Şimdi bu ne oluyor acaba...

  Ayrıca zeybekçi nin denizlide belediye başkanıyken yaptıklarını da hatırlıyoruz biz hiç böyle şeylere gerek yok o yüzden...
  1 ... flat head
 8. 8.
  Namaz kılıyor olabilirler , oruç tuttukları konusunda şüpheliyim ama içki içtiklerine bizzat şahit olmuşluğum vardır. içki derken bira likör falan değil bayağı 70 lik doluydu masalar. Hatta bazı şişeleri çantasına koyup götüren gördü bu gözler.
  ... orestias
 9. 9.
  söylediği akepe seçmeni için doğru.

  en çok içenler bunlar. bakmayın siz atıp tuttuklarına. kurban etiyle alkol alan "islamcı" lar bunlar.

  yalnız izmir le alakalı söylemleri komik. herifin alabileceği maksimum yüzde 30 oy vardı, onu da böyle saçma sapan açıklamalarla eritiyor. zeybekçi akepe için büyük bir hayal kırıklığı olacak.
  -1 ... bugun variz yarin yokuz
 10. 10.
  bir atatürkçü olarak çevremde akpli arkadaşlarım da var. (nasıl kaynamışlar bizim çevreye bilmem ama varlar.) içki de içeriz onlarla... cuma haricinde namaz kıldıklarını da görmedim... bide ramazanda da ben oruç tutarım onlar biz esnafız akşama kadar dükkanda oruç mu tutulur sen evde yatıyon der döner yer...
  1 -1 ... uzay muhtari