bugün

evet arkadaşlar; çevrenizde yaşayan ak partili insanları gözlemlediyseniz hepsi şerefli bir duruş içerisinde yaşayan insanlar. çünkü ak partili olmak için şerefli bir duruşa nail olmanız gerekmektedir.

ak partili bir insan park köşelerinde, ulu orta yerlerde alkol tüketip toplum ahlakını bozucu bir takım hareketler içerisine asla ve asla girmez...
ak partili bir insanı çevre kerhanelerde, randevu evlerinde ve çağırçak tarzı işlerin içerisinde asla ve asla göremezsiniz...

ak partili olmak dürüstlüğün timsali, şerefin vücut bulmuş halidir!!!
kukla olduğu ne kadar da belli olan pinokyonun bir yalanı.
katolik olup müslüman taklidi yapmayı gerektirir.

ek1: papanın eli gizli öpülmelidir.

ek2: yurt dışı üniversitelerde risal-i nur denen saçmalıkla kuran-ı kerimi karşılaştıra bilmektir.

ek3: cuma hutbelerinden "iNNEDDÎNE INDALLÂHiL iSLAM" yani allah katında din islamdır ayetini çıkarmaktır. çünkü papa

bundan alınmıştır.
doğru bir önermedir. şehit'e kelle demek, deniz fenerinin fenerini çalmak ve hüseyin üzmez akp lilere tecavüzü sonunda verilmeyen ceza.. vs vs.
(bkz: hacıyatmaz)
ve o duruşa her insan sahip olamaz... diye devam edebilecek doğru söze ne hacet sözlerindendir.
çok doğru bir sözdür. 'ama herkes ak partili olamaz' diye devam ettirilebilir.
yazar bu entry'sinde ironinin dalağını çıkarmış.
ak partili olmak müslümanlıksa; saadetçi olmak imamlıktır.*
o yüzden şereflilerin işi olmaz o partiyle.
yüzde 50 gibi halkın her kesimine hitap eden geniş bir kitleden sözediyorsak abartılı bir ironi gibi gelen önerme.
o zaman böyle şerefe iltifat etmeye başalamak gerekiyor.
Ak partili olmak ayrıca kendine güvenmektir(yargıdaki büyük değişikler sonrası), ahkam kesmektir(yasama ve yürütmenin kendi ellerinde olmasından), halkın haberi olmadan istediğin her şeyi yapmaktır(yandaş medya sayesinde), hiçbir karşıt görüşe hoşgörülü davranmamaktır(polis sayesinde).
Ayrıca AKP'li olmak; halktan fakirler adına yardım toplayan Deniz Fenerini soymak ve hiçbir şey olmamış gibi mahkemece serbest bırakılmaktır. Buna karşıt olarak AKP'li olmamak parasız eğitim istediği için 19 ay hapis yatmaktır.
AKP'li olmak; Muhalefet edenleri ve gazetecileri darbeci olarak suçlayıp hapse attırmaktır.
Bu daha devam eder gider ama anlatmak istediğimi anladınız heralde. "AKP'li olmak güzeldir(hesap zamanı gelene kadar)."
Hadi doğruyu söyleyin, siz de imreniyorsunuz bizim gibi olmaya... Yani arkadaşla buluşup şöyle iki kadeh atmaya, bir kız arkadaş edinmeye, sevebilmeye, sevgilinin elini tutmaya...

işte bunları yapmak isteyip de yapamamak, sizde diğer insanları aşağılama dürtüsü oluşturuyor... Kedi ve ciğer meselesi...

Hadi hadi dürüst olun...
biraz şerefli durulması gereken, çeşlişkili durum. ne yani kardeşim ahlaka aykırı hareket eden herkes mhp ve chp li mi? insan olmanın gerçeği değil midir şerefiyle yaşamak? tüm akp liler insan da biz hayvan mıyız?
elvis'in fikri sık sık değiştiği için bu konuda da ikna olduğum durumdur. yalama etti p.venk bizi. ben onun!

görsel
O zaman gerektiği gibi davranınız.
akepe partililere şerefli bir vuruş gerektirir.
Direklerde duruyor sokaklarda ama şerefli bir duruş sergilediklerini sanmıyorum .
görsel