1. 1.
  akp yi, daha doğrusu recep tayyip erdoğan'ı destekleyen insanların düşünme biçimidir. Belirli ön kabuller, şartlanmalar ve tam bir teslimiyet gerektirir.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  önkabul 1: reis mutlak iyi bir insandır.

  ------> yaptığı ve yapacağı her şey tamamiyle ülke ve bu ülke insanının iyiliği, çıkar ve menfaati içindir. dolayısıyla ona muhalif olan herkes ülke ve ülke insanının kötülüğünü istemektedir, vatan hainidir.

  önkabul 2 : reis tam bir müslümandır.

  -------> dolayısıyla eksiksiz bir müslümanın haram yemesi, hırsızlık yapması, yalan söylemesi, ezcümle kuran'a aykırı bir eylemde bulunması düşünülemez. eğer ki kendisinin bu tür işler yaptığına dair iddialar varsa bunlar kesinlikle iftiradır. Deliller varsa vatan hainlerinin iftirayı desteklemek adına oluşturduğu montaj ve sahte delillerdir.

  -------> eğer ki zahiren bir takım gayrımeşru işleri inkar edilemez derecede delilleriyle ortaya çıkmışsa (bir önceki madde çalışmıyorsa) bu gayrımeşru işler muhakkak ki önkabul 1 de bahsedilen ülke ve islam ümmetinin yararına yapılmıştır. kendisine ülkeye hizmet için meşru zeminde hareket alanı bırakılmadığı durumlarda bu tür zahiren gayrımeşru işlere başvurabilir. bu da siyasi dehasının ve ülke menfaati için elini ateşe sokmasının bir yansımasıdır. olayın kendi maddi çıkarı ve saltanatı için olduğunu söyleyenler ülke düşmanı vatan hainleridir.

  -------> reisin mehdi olması ihtimali vardır. ama değilse de zararı yok.

  önkabul 3 : reis ve ak parti kadrosu tamamıyla ülke yönetimi ve alanlarında yetkin kimselerdir

  -------> eğer rte nin bize saçma sapan ve tutarsız gibi gelen bir siyaset, söylem, icraatı varsa bu bizim söz konusu siyasi yaklaşımı anlayacak kapasitemiz olmamasındandır. muhakkak ki o bizim göremediğimizi görür, düşünemediğimizi düşünür, anlayamadığımızı anlar ve o an bizler için en iyisi ne ise onu yapar.

  -------> eğer reis sık sık yaptığı gibi dün söylediği bir şeyi bugün inkar ediyor veya tam zıttını söylüyorsa bkz bir önceki madde

  -------> tüm kadrosu ile ak parti, reis için belirtilen özelliklerin birer numunesini taşımaktadır. ülke yönetimi konusunda tam yetkin kişilerden oluşmaktadır. velev ki arada bir takım kimselerin hataları olmuş olsun bu durum kesinlikle reisi ve ak partiyi bağlamaz. bu hatalar üzerinden reisi ve ak partiyi eleştirenler fırsatçı vatan hainleridir.

  -------> bu yetkin ve tamamen dürüst insanlardan oluşan kadro ile ülkemiz süper güç olma yolunda adım adım ilerlemekte, müslüman birliğine liderlik edecek potansiyele ulaşarak batı dünyasını korkutmaktadır.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  evet, artık siz de sıkı bir reis destekçisi, yılmaz bir akp savunucususunuz. en güzeli de bu düşünce yapısıyla ülkemizin birden bire artık dünyanın sayılı süper güçlerinden ve mutlu insanların yaşadığı bir ülke haline dönmesi.
  6 -2 ... dalay lama
 2. 2.
  düşünmeye gerek yok. tayyip erdoğan'ı at fav a bekle.
  1 ... onickihavari
 3. 3.
  akp li gibi düşünülür mü hiç . aaa

  cehape li gibi düşün ki kaybetmenin kitabını yazasın .

  milletten itina ile nasıl tokat yenir öğrenesin .

  itin bir tarafına nasıl güzelce girip çıkılır belleyesin .

  hiç akp li gibi düşünülür mü . aaa
  1 -7 ... tiamat
 4. 4.
  (bkz: paradoks)
  ... bugun variz yarin yokuz
 5. 5.
  akp canavarlarından en güçlü olanı rte ve pasif özelliği olan ülkedeki tüm medyayı ve basın yayın organlarını satın alıp 7/24 kara propaganda yapmalarının sonucu.
  sümeyye de çok güçlü bir akp canavarıdır ve aynı zamanda rte'nin kızıdır, kendisi ak trollerin tanrısıdır, ak troller devriye gezerken bir anda başka bir konuya sapıp binlerce hesaptan başkalarına sövmeyi bırakıp yeni bir gündem oluşturuyorsa bilin ki emir gelmiştir.
  ama komik ve sevimli akp canavarları da var, örneğin rte üniversitesinin yaptığı yerli ve milli araba, özelliği giderken bir tarafının çökmesi:
  https://galeri.uludagsozl...ktrikli-otomobil-1574814/
  1 ... kavunvebira
 6. 6.
  ak partili gibi düşünmek
  2 ... ketiapin
 7. 7.
  akpli ve düşünmek ?
  bu ikisi bir araya geldi mi biraz abes kaçmıyor mu ?
  3 ... nardaninciler
 8. 8.
  Beyin gerektirmeyen bir iş olsa gerek.
  5 ... gezegenlerdensaturn
 9. 9.
  duble yollar, hastaneler, amerikaya posta koymak bunları düşündükçe huzur verir insana.
  ... dinleyin ulan bebeler