1. 1.
    Ak Partili arkadaşlara samimi olarak bir kaç sorum olacak. Lütfen bilenler beni bi aydınlatsın..

1- Başta Marmaray olmak üzere Yapılan otoyollar köprüler geçiş garantili, havalimanları yolcu garantili, hastaneler hasta garantili yapıldıysa bizim verdiğimiz vergiler 16 yıldır nereye harcanmıştır?

2- Her fırsatta sağa sola fetöcü yaftası yapıştıran iktidar partisi niye Fethullah Gülenle ilişkisi kesin olan insanları milletvekili adayı yapmıştır?

3- Feto mensubu olduğunu ileri sürdüğü herkesi hapse atıp malvarlıklarına el koyan iktidar, niye aynı uygulamayı PKK sempatizanı terör sevicilerine uygulamamaktadır.?

4- Yıllardır bu ülkeye kan kusturan PKK gibi bir terör örgütünün siyasi koluna meclise girme hakkı verenler yarın bir gün FETHULLAHÇI TERÖR ÖRGÜTÜ bir parti kursa aynı şekilde izin mi vereceklerdir?

5- Fetö'ye uygulanan bu muamele 16 yıldır PKK'ya uygulanmıyorsa AKP'nin gözünde PKK imtiyazlı, ayrıcalıklı bir terör örgütü müdür yoksa siyasi çıkarlar çerçevesinde hareket ettikleri için mi PKK\HDP işbirliğine ses çıkarmamaktadırlar?
    16 -10 ... asi horoz
  2. 2.
    (bkz: akplilerin uğramayacağı başlık)
    (bkz: cevapsız sorular)
    10 -3 ... cold coffee
  3. 3.
    bir cevap size nokta vuruşu olacaktır.

madem sizin vergilerinizle söylediklerin yapıldı neden sol zihniyet iktidar olduğu 50 yıl önce ülkeye bir çivi çakmadı hepsini geçtim rte den önce gelen tüm liderler özall hariç bu ülkede yol havalanı köprü metro marmaray tüneller yabdimı. tabiki yabmadı sol zihniyet açlık kıtlık yokluk demektir. evet...
    3 -15 ... ersoy ulubey
  4. 3.
    Son fabrika kapandıktan sonra
    Son üretici tarlasını terkettikten sonra
    Dolar 10 tl yi geçtikten sonra

Yapılan yolların bir faydası olacak mı ?
    11 -1 ... hedef benmiyim tayfun
  5. 4.
    aşağıda biri çivi dahi çakmadı 50 yıl önceki hükümetler demiş,peki şuanda bozdurup bozdurup harcadığınız o fabrikalar ebenin amından mı çıktı da satıp parasıyla yol köprü yapıp kendi cebinizden yapmış gibi bir imaj çiziyorsunuz,soruyorum.
    12 -1 ... ilkelmonologemekcisi0
  6. 5.
    sormayın boşuna hem nefesinize hem enerjinize yazık. ben çok sordum aldığım cevap hep aynı oldu. "adamlar yol, köprü yaptı."
    5 ... defansagelsenize lan
  7. 6.
    evet cevaplar?
    -1 ... asi horoz
  8. 7.
    bayramda demirel'in köprüsü bedavayken erdoğan'ın köprüsü neden paralı? keriz misiniz?

20 sinde işe başlayan biri 45 yaşında emeklilik primi doluyor, maaş almak için neden 65 e kadar bekleyecek?
    2 -1 ... kafam bir milyon
  9. 8.
    hepiniz bu ara hdp ve pkk düşmanısınız ya?

1) biz 4 sene boyunca, pkklılarla müzakere olmaz mücadele olur derken siz '' artık silahla çözüm olmaz, onlar da kardeşimiz, bunu kabullenmelisiniz '' diyodunuz. hatırladınız mı? anneler ağlasa daha mı iyi? diyosunuz. hatırladınız mı? biz şehit cenazesi bekliyoduk size de göre.

2) biz fetö derken, siz muhterem hocaefendi diyodunuz hatırlıyo musunuz? o zaman da biz din düşmanıydık, siz dindar.

çok kirlisiniz. çok boka battınız. bugünkü trend milliyetçiliğiniz de batsın!

biz milliyetçiyken, türk demeye korkutmuştunuz milleti. o zaman da türk'tük! yine türk'üz!

ama siz gürcüydünüz bi aralar. birileriniz araptı, birileriniz kürttü, birileriniz çerkezdi. türklüğünüz unutulmuştu.
    4 -2 ... saldirayterk
  10. 9.
    ben bunlara soru sormayı bıraktım hocam sana da tavsiyem o. öncelikle soru sorman gereken tarafın soruya cevap verebilmesi için işlem yapabilecek bir işlemcisi ( Biz insandakine beyin diyoruz ) olması gerekir ki celeron filan olsa gene can gurban ama nerde?
    ... aykiriseslerdotcom