bugün

insanı gül gül öldürür bunlar. dünyanın en güzel şeyi lan valla bak hiçbir şey bilmiyorsun ama her konuda bir fikrin var. özellikle akşam misafire gelen akrabalar kendi aralarında bilinçsizce tartışır falan geçen kulak misafiri oldum dinliyorum yav diyor bu fransa almanya falan bizim kadar güçlü değil ekonomisi yerlerde adamların ne yapacan sen avrupa birliğine girip amerika battı zaten zar zor ayakta duruyor. bunların hepisi müslüman düşmanı bacanak hipisi... ama bizim reyis ağızlarının payını veriyor. he yav.... bir başkası da ordan yav bıraksınlar gitsinler arkadaş bizim ülke süper güç. bir başkası da elinde telefon konuyla alakası bile yok aynen enişte aynen.. yav harbiden toplum olarak çok komiğiz lan. düzgün eğitim şart.
bende de var bir kaç tane ama bizimkiler sözde ak partili çıkar için yanaşıyorlar ama ben ona bile karşıyım.
hiç çekilecek gibi değiller köye gidiyorsun trthaber açık yerli milli uçak tank helikopteri haberi var.

bu başlıyor kendi konuşmaya kendi anlatıyor kendi inanıyor. dıs güçler emeriga siyonist mason.

kafa beyin koymuyor çift çizgi ütülüyor.
hiç çekilecek gibi değiller köye gidiyorsun trthaber açık yerli milli uçak tank helikopteri haberi var.

bu başlıyor kendi konuşmaya kendi anlatıyor kendi inanıyor. dıs güçler emeriga siyonist mason.

dolar max 1.5 tl olması gerekirken 18 tl den 13 tl ye düşünce benim akrabalar.

görsel
Siz hala silmediniz mi.
Akbabadır o iyi bak.
Almanya'da yaşayan bir akrabam, akp'yi eleştirdiğim, devletimi savunduğum ve suriyeli mültecilerin yol açtığı beka sorunu için beni nazilerle bir tutup bana ırkçı suçlaması yapmıştı.

O günden sonra o akrabamı hayatımdan siktir ettim ve çok huzurluyum. Bir tanesi de normal değil amk..
yarı alevi yarı sünni kökenli bir iç anadoluluyum. Sadece baba tarafımda uzak akrabalarım var işte babamın kuzenleri falan. Hiçbirini de tanımam etmem, onlar da beni tanımaz. Bana uzak, neye yakın olmak istiyorlarsa ona yakın olsunlar.
Evlerden ırak.