1. 1.
  tüm karalamalara, trofo önünde kedi gezdirmelere, saray tartışmaları ile milletin midesini bulandıranlara, paralel yapının tüm fitnelerine, doğan görünümlü şahin medyasının tüm tehditlerine (seçim sonuçları açıklanırken kendine gazateci diyen a. hakan ve c. özdemir'in ağzının kulaklarına vardığını görerek), bunca diktatörlük yaftalamalarına rağmen ak parti birinci olmuş lakin tek başına iktidar olamamıştır.

  her zaman dediğimiz gibi milli irade bunu uygun gördüyse ak parti olarak milli iradeye teşekkürü borç biliriz.

  ak partiyi millet büyüttü ve millet icazet verdi. bugünde tek başına iktidar vermedi. bazıları gibi millete hakaret edecek değiliz.

  bizi iktidara millet getirdi, iktidardan millet indirdi. bu açıdan tüm vesayet sistemleri bülkede oturmuş demokrasi kültürünü görmüş oldu.

  şu saatten sonra bu vesayetlerle iktidar değiştirme hedefi olanlar bu milletin aklı ile alay etmesin. atılan her türlü iftiraya millet açık bir tokat atmıştır. ak partiyi iktidara ben getirdim ben indiririm demiştir.

  bu açıdan aziz türk milletine şükranlarımızı sunmamız gereklidir. millete kırgınlık, küskünlük, ne halin varsa gör denilemez. bugün iktidardan indiysek yarın daha güçlü olarak geri döneceğimiz ayın 14'ü gibi nettir.
  2 -4 ... fenomen usta
 2. 2.
  Bu saatten sonra iflah olmazsınız, yargılanacaksınız! gider ayak teröristleride meclise soktunuz her türlü zararsınız.
  1 -2 ... cold man
 3. 3.
  Zamanında hırsızlık yapapanları yargılasaydınız kimse size yargılanacaksınız diyemezdi.dimdik duruyormuş senin her yerin dik olsa ne olur velet.
  ... cold man
 4. 4.
  daragacinda tabi ki dimdik durulur.
  1 ... lovely bones
 5. 5.
  yüzlerinde acımtrak ağlak ifade bile çöküşlerinin geldiğinin göstergesi olan durumda siyasi bir cümle olsun diye söylenmiş söz.
  bitti bitti artık akp bitti.
  ... i am lucifer
 6. 6.
  milli irade her türlü saygıyı hak eder.

  ancak türkiye ve islam düşmanları o kadar algı operasyonu yaptı ki ak parti %8 civarında oy kaybetti.

  mesele iktidar yıkmak değildi. mesele türkiye'nin yükselişini durdurmaktı.

  erdoğan düşmanları da çok iyi biliyor ki ben demokratım diyenlerden bin kat daha demokrattır, ben temizim diyenlerden bin kat daha temizdir.

  israil avrupa amerika gibi ülkeler erdoğana düşman ve içeride de onlardan daha fazla düşmanlık yapanlar varsa herkesin başını elleri arasına alıp düşünmelidir.
  2 -1 ... fenomen usta