bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yasaklamak yasaklansın.
    3 -2 ... yani diyor ki
  2. 2.
    akp nin kendisi.
    4 -2 ... vigilante8
  3. 3.
    tecavüz.
    1 ... born to lose live to win
  4. 4.
    yeni yapılan evlerin aralarında en az 1 metre boşluk bırakılması ve bu boşluğun yeşillendirilmesi yasallaşsın.
    yapmayanlara 10 bin tl ceza kesilsin.
    ne güzel olur be.

yasak derken katı bi şekilde yasaklamaktan daha ziyade, halkın beynini ve kalbini nezih bi şekilde feth edilerek yasaklanabilir.(ben buna hiç şahit olmadım ama olmak isterim)
    mesela yeni yapılan 2 belediye binasının arasında 1 metre boşluk vardır ve burası o kadar şahane bi şekilde yeşillendirilip sosyal medyaya, yazılı, sözlü ve görsel medyaya pazarlanabilir ki bunu gören insanlar bunu yapmak için can atmalıdırlar.

neyse çok hayali konustum galina, tokiyle ranta konak agaaa siktir et bunları sen.
    duble yollar fln.
    hadi böyle bi uygulama olsun da göt oluyum çok istiyorum lan.
    ama olmıcak : (
    3 ... peyniraltisuyu
  5. 5.
    Şakirtlerin düşünmesini yasaklamak. Bir şeyler düşününce sıçıyolar çünkü. Şakirtleri ihbar etmek için 3 haneli bir numara istiyoruz ayrıca.
    3 -3 ... stroomer
  6. 6.
    allah'la konuşulmasın. örnek: rabbime sordum vs. var ya öyle şeyler. biz konuşamayınca haksızlık oluyor.
    1 -2 ... teflon
  7. 7.
    Yasakların yasak olmasıdır belki de.
    ... caysevmeyen
  8. 8.
    cehaleti yasaklasın.
    Güneydoğu'daki vatandaşların oylarının kendilerinden habersiz sandıklara atılmasını yasaklasın.
    kuzey kıyılarımızda yaşayan erkeklerin, ailelerini geride bırakıp, fuhuş ülkelerine gidişini yasaklasın.
    göt kılı olmayı yasaklasın.
    1 ... coremax
  9. 9.
    başbakanın haftada bir gün, bakanlarının ayda bir konuşmalarını sağlayacak az konuşma yasağı halkın huzuru için elzem olan ilk yasaktır.
    ... zarbut
  10. 10.
    daracik evlerin arasina pazar kurulmasi yasaklansin.
    ... yaz oglum