1. 1.
  bugün akşam saatlerinde gündeme bomba gibi düşen haberdir. malum her başarısızlıktan sonra çareyi lucescuda bulan biz türklerin bu kez futboldan farklı bir alanda lucescuyu sistemin başına getirmeyi düşünmesidir. rtenin girişimlere başladığı ancak lucenin ukrayna devlet başkanından izin alamadığı gelen söylentiler arasındadır.

  entryi girerken gelen son dakika bilgisi: lucescu türkiyede ak partiden başka parti yönetmem dediği gelen bilgiler arasındadır. lucenin ukrayna devlet başkanını son kez ikna etmeye çalışacağı yine izin alamazsa ak partinin listedeki 2. isim olan mustafa denizli ile görüşmeye başlayacağı bilgisi de son dakika gelişmesi olarak gündeme bomba gibi düşmüştür.
  1 -1 ... zeppelin rules
 2. 2.
  (bkz: Yaran başlıklar)
  yılmaz vural ın da ısrarla beni al demesini başkan erdoğan gene gözardı etmiştir.
  ... espiri
 3. 3.
  en son dakika: ibra kurulunda başkana yapılan bel altı hakaretler yüzünden rte olağanüstü seçim kararı almıştır. ak sarayın tamamen altın kaplama yapılması projesinin 2 yıldır tamamlanamaması yüzünden rteye karşı ağır ithamlar ve suçlamalar vardır.
  ... zeppelin rules
 4. 4.
  Yılmaz vuralı endişelendirmiştir.
  ... kafam bir milyon
 5. 5.
  lucescu yu arayan abdürrahim albayrak tarafından doğrulan lucescu nun oğlum razvanı da maliye bakanı yaparsanız gelirim diyerek cevap verdiği seslerdir.
  ... ravelli italyan olan
 6. 6.
  Lucescu ak partiyi uçurur.
  3 ... frekans