bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  en kalbii duygularla ve samiiimiyyetle ak parti' mizi seven yazarlara yapıştırılan: ''troll'' yaftasını yapıştıran sizlere manifestodur bu!
  evet! sana, sana sana hepinize be... rezil iğrenç yaratıklar... hiç mi insanlık yok sizde ha? nedir bunlar ha, nedir? nasıl yollarsınız bu pislik entryleri, o tertemiz başlıklara ? onlar övgü istiyor, selam istiyor, servet istiyor, şöhret istiyor... onlara yardım elinizi uzatacağınıza birde utanmadan, sıkılmadan alay ediyor küçük görüyorsunuz... aslında alay edilecek, küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. siz laikçiler... hiç bir işe yaramayan asalak gibi yaşayan sizler...
  utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...
  3 -11 ... siddartha
 2. 2.
  trollüğün bile kendilerine yakışmadığını düşündüğüm yazarımsıların feryadı. eleştiri kaldıramıyosanız bkz'a bakınız.
  (bkz: bi sik troll git şuradan)
  1 ... 690756
 3. 3.
  bunca cesedin sorumlusu olan zihniyeti savunmak için, şuna buna tüküreceğini iddia eden yandaş lafıdır. arsızdır, vicdansızdır, ahlaksızdır...
  -1 ... rumeli71
 4. 4.
  "ayrıca chpli vekillerin önergesinde soma geçmiyor, hem 1860ta ingiltere'de de olmuştu. akp zamanında internet abonesi milyonlarca kişi arttı tamam mı" diye devam eden ajitasyon cümlesi.
  1 ... panzerkampf
 5. 5.
  hbbia mottosu olabilir. *
  ... usualsuspects
 6. 6.
  Lideriniz ülkeyi trollüyor siz sanal alemi trollemişsiniz çok mu! Az ötede trollediğiniz sürece canınızın sağ olacağı bir durumdur.
  2 ... bananamekalmamis
 7. 7.
  bir trollün kendini ifşa etmesidir.
  ... gercekci adam
 8. 8.
  yazar burada kendisini sadece troll zannetmesi ne kadar acı..

  sadece troll musun acaba?
  1 ... trablus