1. .
    bitlis'te vuku bulan olaydır. aklı başında adama göre faşistliktir.

edit: ilgili habere göre olay şudur:

Sen Bitlis Şube Başkanı Kemal Gültekin, Adalet ve Kalkınma Partisi'ne, AKP dediği için hakkında il Teftiş Kurulu tarafından soruşturma başlatıldığını öne sürdü. Gültekin, "Yapmış olduğum basın açıklamamda Adalet ve Kalkınma Partisi yerine AKP dediğim için hakkımda soruşturma başlatıldı. Konuşmamda 10 yerde AKP demiş ve eleştirmişim. Bir sendikacının, şube başkanının iktidarda olan partiyi eleştirmesi, eksik ve yanlışlarını dile getirmesi en doğal hakkı ve görevidir" dedi.
    2 ... david addison
  2. .
    zamanında bizim milli güvenlik dersi hocamız * "ak parti falan demeyin onlara, onlar kendilerine öyle diyorlar ama ak falan değiller!" deyip dururdu. o geldi aklıma şimdi. ona nolurdu kim bilir...
    1 -2 ... megaloman agustos bocegi
  3. .
    (bkz: acil demokrasi)
    (bkz: adalet ve hukuk devleti)
    3 ... septik
  4. .
    isimlerine ak ya da kara denilmesi ne mal oldukları gerçeğini değiştiriyor sanki dedirten soruşturma.
    2 -1 ... 0000000000
  5. .
    Biz demokrasi yanlısıyız,darbelere hayır diyenlerin nasıl bir yorum yapacağını düşündüğüm soruşturma.
    Bu adamları halk seçti,demokrasiyle geldiler.Çok güzel.Peki bunlar şu anda kendi düşüncelerini uygulamıyorlar mı?Nerede demokrasi?Sen demokrasinin dışına çık,kafana eseni uygula,ondan sonra darbelere hayır,yaşasın demokrasi de.Ne güzel iş lan.
    2 ... bugun variz yarin yokuz
  6. .
    akepe akepe akepe ulan!!!
    Tanım: çok sinirlendim rte, benim de derdim var. ayrıca kemal abinin rabbine sordum akepe dedi
    Öz Tanım: gel beni de soruştur dedirten, gece gece komaya sokan soruşturma.
    1 ... shadowise
  7. .
    Neyi soracaklar anlamış değilim adam ayarı vermiş işte daha neyi soruşturacaklar.
    ... elma agacinda yetisen armut
  8. .
    (bkz: ak parti diyeceksin)
    (bkz: rte yi de meseneye ekleyeceksin)
    ... aaa666
  9. .
    an itibariyle sözlük sayesinde öğrendiğim ve inanamadığım olay. en güzel cevabı çiçek abbas'ın verdiği olaydır ayrıca.

(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
    1 ... nightist