bugün

Hepsinin gezi zekalı olmasi.
Koyun olmamaları.
fethullahın parmağında oynamaları. adamlar ciddi ciddi kendini zeki falan sanıyor ak partiye oy vermeyerek, yobaz sayısı artıyor mk. 25 ıq beyinlerini chp-akp arasına sıkıştırmış kekeler.
Mağlum kişiye göre Ateist, alevi ve terrörist olmalarıdır.

Her boku anlıyorum da ateist aleviyi birisi açıklasın len.
en başta gerçekleri görebilmeleri. gerisini izaha gerek yok.
cehape zihniyetine olmaları gerekmez
mehepe zihniyetinde olmaları da gerekmez.
ak partiye oy vermemek için başka bir partiyi takım tutar gibi desteklemek gerekmez. çünkü gerçekten rasyonel düşünebilen bir insan başka bir görüşe gerek duymadan ak parti'nin yanlış bir parti olduğunu görebilir.
paradan ve gucten yana olmak yerine; insan onurundan yana, adaletten yana olmalari.bu en bariz ozellikleridir.
Emekçiyi ve hırsızı ayırt edebilme durumları.
Akp li olmamaları .
Paralel olmaları da kuvvetli muhtemel .
Düşünebilme yetisine sahip olmaları.
Din diye götünü yırtan adamların kul hakkı yemesine, bin küsür korumayla gezmesine, kendilerine saray yaptırmasına, dünyanın vergisini götümüze sokmalarına, insanları alevi, sünni, kapalı, açık, şeklnde ayırmalarına, sikko eğitim sistemi ve osmanlıcadan bahseden beyinlerin kendi çocuklarını amerikalarda okutmasına, bebek katiline sayın demesine karşı çıkanlardır.
yüzde 50 dinsiz.
yüzde 20 çıkar.
yüzde 10 beyinsiz.
yüzde 10 alkolik.
yüzde 10 aile baskısı.
özellikleridir o , özellikeri olsa duramazsın.
gercekten insanlar. insan kelimesinin hakkini verenlerdir
Beynimizi kullanıyor olmamız ve gerçekleri görmemiz.
Iki torba kömüre domalmamaktir.
Akp'lilerin türkiye'yi avrupada tanıtmak için seçtikleri çağdaş görünümlü bireyler olmalarıdır.
http://strawpoll.me/4558904 sevgili yazarlar anketimize katılımınızı beklerim.
Başlığı adam gibi yazıp açmayı becerebilmeleri.
(bkz: açacağın başlığı sikeyim)
Allah onlara doğuştan beyin vermiştir.
Yeni nesil başbakanlarına aydın doğan gibi medya patronu çapulcuların ayar çekmesini yada bülent ecevit gibi abd de siklenmemesini istiyordur. Yazarım da sığmaz üstüne konuşmaya hiç gerek yok.
eğitim seviyesi yüksek, okuyarak öğrenen, sağdan soldan duydukları ile yorum yapmayan vs. insan tipidir.
Çoğunluğa boyun eğmek yerine ona karşı direnmeyi bilen, onurlu insan olabilmeleri. Hüloğ olmamaları.
Akıl, mantık, vicdan sahibi olmaları! Başka sebebe gerek yok!