bugün

ortamdaki çoksesli havayı bozan olay soru.
akp de dahil olmak üzere biz hangi yalancıya oy vereceğiz ?
akp'yi denedik ne olduklarını gördük (ki kendi adıma denemisligim yok) ve kötünün iyisi olmadığını anladğımıza göre onun dışındaki her seçim daha iyi olacaktır. beterin beteri vardır derler ama yok artık şu noktada bu imkansız.
bana verebilirsiniz.

benim hükümetim dönemimde herşey şeffaf olacak falan onları hızlıca geçiyorum. vergi borçları okunan kitaplar ile ödenecek(okunabilitesi olan herşey vergi borcu ödemeye kafidir) sabah akşam siyaset yapan kişilerin ağzına bizzat başbakan olarak ben vurucam. özel sektör dahil çalışma saatleri maksimum 5 saat olacak (mesai başlangıç; 10:00 , mesai bitimi; 15:00 ) her yere metro heryerde metro ( evet benden önceki hükümete ait bir plan olabilir ama sloganı çok viral) 4 teker arabaları min. seviyeye indirip metro sayısını max seviyeye çıkartıcam. ssk bağkur öss kgs vs vs tüm kısaltmalar kaldırılıcak ve adam gibi düzgün, kavram karmaşasına sebep olmayan isimler verilecek. alkol 22:00 den sonra satılabilecek, ibadet alanları mütevazileştirilecek (milyon dolarlar harcanarak cami yapılmayacak, gösterişin fazlasının haram olduğu unutulmuayacak ) dalyarak siyasiler kamu hizmeti yapmak ile cezalandırılacak, millet vekilleri maaş almıyacak (parası olmayan, fakir olan millet vekili olmasın amına koyim ) lüks makam araçları kaldırılıcak "mv. akbil" çıkartılacak, isteyen istediği üniversitede istediği bölümde (okulu uzatmamak şartı ile okuyabilecek.. okulu uzattığı an belirli bir miktar tazminat ödemeye mahkum edilecek ) okuyabilecek.

şimdilik bu kadar. genel seçimlere doğru daha usturuplu, uçuk olmayan planlar ile edit olarak geri döneceğim. selametle. by. grşz.