bugün

1-) erdoğan o hafta ne konuşursa onlarda o hafta twitter da o konuya yüklenirler, asla kendi konularını açamazlar sözleri değerli değildir.(fotoğraf:1) bakalım reisleri bu hafta ne dicek.
görsel

2-) tarih bilinci çoğunda yoktur. ulan boğazlar ile ilgili olan son sözleşme ve şuan devam eden sözleşme montrö boğazlar sözleşmesidir fakat siz bunu bilemezsiniz
görsel

3-)olmayan açıklama ile kendilerini avutur ve bunlara sevinirler. ne kadar dramatik.
görsel

4-)kendilerinden olmayanlara çoğunun genel tavrı budur. onlar böyle onlar şöyle. sorsan en büyük müslüman onlardır ama saygı nerde...
görsel

5-)muhteşem bir medya anlayışları vardır. işlerine gelince herseyi yapabilirler.
görsel

6-)ölenin arkasından bile laf çakarlar... saygı,edep gibi şeylerden yoksunlardır
görsel

başımdan geçen bir olay: çocukluk ve lise arkadaşım ygs-lys sınavları sonucu bütün sıralama çeşitlerinde ilk 1000e girdi çocuga cerrahpaşa tıp bile geliyordu ama arkadaşım kendini daha yakın gördüğü için boğaziçi işletmeye gitti... sonuç mu? sonuç: tüm konuştuğu kişilerden şunu duydu: ya serkan(salladım) senin derslerin çok iyiydi sana tıp gelmedi allah allah bak sen şuna... malesef toplumumuz çoğu bu arkadaşlar...

son söz: burada bunları atarken cahil,geri kalmış,yobaz insanları kastettim, ak partiye araştırıp oy verenlere sözüm yok benim burada ki tepkim bu tür salakça şeylere inanan insanlaradır.

edit:başlığa yanlışlıkla l ve i haflerini eklemişim, modlar bir el atarsa sevinirim...
Tek bir profilden değerlendirmenin yanlış olacağı kişilerin genel özellikleri.
Yazdıklarım bazılarına dert olmuştur.
1- g.t yalayıcılığı
2- bağnazlık
3- geri kafalılık
4- hoşgörüsüzlük
5- çıkarcılık
6- vazifeleri olmayan işlere burnunu sokma
7- edepsizlik
8- aptallara hayran olacak kadar aptal olma
9- araştırma yapmayı bilmeme
10- iftiracılık
11- ikiyüzlülük
12- acımasızlık
13- beleşçilik
14- bencillik

bunlardır.
kim lan bu oy verilen ak partili.
Aslı astarı olmayan haberlere inanmakta bir numaralardır... Herkes yanlış bunlar doğru... Bakınız fotoğrafa.

görsel
Çapulcu değillerdir.
(#34256845) .
götten tarih uydurup inanmak, kendileri uyduruyor kendileri inanıyor.
atatürk yaraları vardır. atatürk'den nefret ederler. ve konu atatürk'den açıldı mı hunharca ağızlarından salyalar saçarak nefretlerini kusarlar.
güncel Önemli Başlıklar