bugün

(bkz: seri çarpı oy atan melek)
başımızdan akp eksik olmasın, ben de tepkimi bu şekilde göstereceğim. lanet gelsin cehape!!
Oy'un geçersiz olmasına sebebiyet verecek eylem.
"Oyun geçersiz sayılsın.",şeklinde devam etmesi gereken cümledir.
Akp'lileri kekleyip oylarını düşürme amaçlı başlatılmış kampanyadır.
Neysekı sondakı entrylerın yazarları bu buyuk oyunu bozdular çok sukur yarabbııı.
yapilmasi gereken eylemdir. sandik basindaki chpli yetkilileri kudurtacak eylemdir.
chp li davarların zoruna giden hareket.

neye çarpı atıp atmayacagimizi biz biliriz biz.
Normalde bu tür oylar geçerli sayılmıyor ama akp ye mühür basmışssanız eğer ister kağıdı yırt ister boş koy oy akp ye kayar aman dikkat.
Bende yapıcam nalet gelsin chp.
Ezik cehapelilerin her seçim uyguladıkları yöntem.
Sanıyorlar ki tüm anadolu sözlük okuyor amk.

Tabi lan kesin öyle yapacaz rahat ol sen.
Çok doğru bir hareket sonuna kadar desteklerim.
her seçimde aynı bok. amk çok zekisiniz de bir de millete hatalı oy kullandıracaksınız. siz hatalı doğmuşsunuz zaten doğru yere oy verseniz ne olur.
her başörtülü bacımın yapması gerekendir.
ciddi ciddi yapacaklar herhalde.
(bkz: sazan avı)
cehepe zihniyetinin çoktan oyunuz geçersiz sayılır yalanlarına başlayıp karaladığı. korkak herifler göz göre göre yalan söylüyorlar bu kadim millete. çok şükür ki artık cehepe ve yalanlarına karnımız tok. hadi kardeşlerim elele verelim.
(bkz: Amk salakları)
başlığı açan yazar oy isterken bile dini karıştırıyor nesiniz siz insanmısınız.
(bkz: uzun adamın döşediği boru)
akp'lilerin niye bu kadar itiraz ettiğini anlayamadığım kampanya. biri buna inanacak kadar salaksa oyu zaten sayılmasın amk.
haydi müminler buna kayıtsız kalmayın.
çarpılayın çarpılayın süper olacak.

Tüm akp'lileri bu harekeret altında bekliyorum.

(bkz: lan bunlar neyin kafasını yaşıyor)
Hatta tepkinizi daha iyi dile getirmek için, cehape'nin logosunun üstüne "BAŞKAN RTE GiRDi Mi SANA CEHAPE" yazmalısınız. iki oy sayılacakmış.
ak partilinin zekasıyla alay edeyim derken zekasıyla alay edilen insanlara dönüşmek. afferin başarılı bir beyin ölümü.
güncel Önemli Başlıklar