bugün

herkes kolayca aşabilir.
(bkz: abi adamlar çalışıyo yaa)
0 yakındır. çok basit bu duruma gelinir. adamlar, diğer partiler gibi değil. halk tarafından seviliyorlar.
(bkz: aklını kaybetme eşiği)
(bkz: cahil olma eşiği)
(bkz: felakete sürüklenme eşiği)
13 haziran'dan itibaren kafamda şekillenen eşiktir.

hak veriyorum ben akp'ye hacılar...

neden diyecek olursanız? ben de bunlar gibi koca bir koyun sürüsü bulsam, her söylediğime inandırsam akp'nin yaptıklarının aynılarını, hatta daha fazlasını yapardım. işime nasıl gelirse öyle davranır, yalan yanlış belgeler ileri sürüp cebimi, akrabalarımın cebini, tanıdıklarımın cebini doldurmaya çalışırdım.

siz olsanız yapmaz mısınız?

hadi canım...
vatanın bekası pancardan tütünden önce gelir. kimse açlıktan ölmedi bu memlekette. ama çok yiğit yitip gitti sınır boylarında. bu vatanı bu millet kanla aldı kanla...
seçimlerden önceki pkk temsilcisi bdp ile chp işbirliği bugün , yani seçimlerden sonra bile devam ediyor. seçim öncesi bayraksız miting yapan chp bugünde meclisi '' yemin etmeyerek ' protesto ediyor. demokrasiye ve kayıtsız şartsız sahip olduğumuz egemenliğe darbe vuruyor. bu olanlara bir insan nasıl seyirci kalabilir. nasıl olurda ak parti ye hak vermeye başlamaz.

tanım : chp nin kirli yüzünü gördükten sonra başlayan yakınlaşmadır.
tecavüz kaçınılmazsa zevk alma eşiğiyle aynıdır.
eşiği aşanlara katılan her fertle birlikte, cemi cümlemizin ebemizi görmemiz riski artmıştır.