bugün

aklını peynir ekmek ile yemiş bir grup insanın bazen haklı bazen de haksız olarak almış olduğu cephedir. ülkemizin karışmasından yarar sağlayacak odakların elinde maşa olan insanların yaptığıdır. suriye gibi olsak, ortalıkta kan gövdeyi götürse, her gün yüzlerce masum insan ölse bazılarının hoşuna gidecek. akabinde bir de adam iyi şeyler yapıyor amk. deyin be, hayır rte size ne yaptı da bu kadar cephe alıyorsunuz, ben avukat falan değilim, eğriye eğri doğruya doğru, diyelim yeter. ak parti'ye oy da vermedim. benim gibi milyonlarca kişi de oy vermedi peki bu duruma nasıl geldi. marmaray yapılıyor karşı çıkılıyor, 3. havalimanı yapılıyor karşı çıkılıyor, 3. köprü yapılıyor ona da karşıyız, peki akla geldik gelmedik her icraatine karşıyız hükümetin. peki 12 senedir nasıl iktidardalar o zaman. onu kimse tartmıyor. sandıklarda hile yapılıyormuş, en fazla 30 mart 2014 yerel seçimlerinde partilerden gözlemci müşahit vs. oldu bu da mı gol değil hakim bey. varma korkağın üzerine kahraman yaparsın, ayne öyle. en basitinden cumhurbaşkanı adayında bile sağlam bir aday çıkaramıyor muhalefet. başta atatürk'ün partisi olmak üzere, yok çatı adayıymış yok tepe adayıymış. şaka gibi ya.
görsel
çok ayıptır...

bütün bu olan biten rezillikten kanarya sevenler derneği ve türk milliyetçileri sorumludur...

kaka onlar...
Erdoğan'a cephe alıyorsa, akp'ye cephe alıyordur. ak parti'ye değil. bir öğrenemediniz gitti be. partilerine bir tek kendileri ak parti diyor...
3. köprü muhabbetleriyle önlenmeye çalışılan tepkidir. batsın köprünüz, duble yolunuz, bitirdiniz ulan vatanı!...
benim içinde bulunduğum durum,ama değiştirmenin bir yolu var. buradan başbakanıma sesleniyorum 3. köprü, 3. havalimanı derken half life 3'e el atabilir mi kendisi? olursa kefen giyip sokağa çıkarım valla. isterseniz oyunu akp propagandası yapmak için de kullanabilirsiniz yani sizin de işiniz görülür. akp mitingine giden gordon freeman falan.