bugün

Yahu benim anlamadığım bu partinin adı Adalet ve Kalkınma Partisi değil mi eee o zaman ne diyor TDK kelimelerin ilk harfleri alınır kısaltmalar da yani AKP diye okunur aq cahilleri.
şapka takmayanları asan atamız(!) gibi bunları da asmak gerek.
Köyün birinde bir zat ateşli hastalığa yakalanmıştır. Köylüler, hastayı kasabaya, doktora götürürler. Koskoca devletin, koskoca doktoruna. doktor fitil verir ve köye döner dönmez bu fitili anüsten verin hastaya der. Köylüler tamam der çıkarlar, köye gelirler ama kimse anüs nedir bilmiyordur. ne yapacağız ne edeceğiz diye düşünürlerken, hasta iyiden ateşlenir, yapacak bir şey yok el mahkum doktoru aramaya karar verirler ama doktorun kızacağı da aşikardır. koca devletin, koca doktoru, bir hasta sizinki mi canım, sizinle mi uğraşacak adam... Ama mecburen muhtar arar. Doktor makattan verin der bu sefer. köylüyü alır yine bir düşünce makat da ne ola ki? Ateş iyice artınca mecburen tekrar doktoru aramak gerekir. muhtar, doktor çok kızacak, bu sefer daha çok kızacak diyerek gider telefona. sonra suratı kıpkırmızı geri döner, "ben demiştim çok kızacak diye, götüne sokun dedi" der.

Rivayet odur ki, gazetede alenen göt yazdığı için dava açılan can yücel, bu fıkrayı anlattıktan sonra "valla hakim bey bizim oralarda göte göt denir" diyerek savunmasını bitirmiştir.

kıssadan çıkacak hisse;

1- Adalet ve Kalkınma Partisi = Ak Parti = AKP yahu bunun neresi edepsizlik?

Ha unutmadan, yine rivayet odur ki, can yücel'in "valla hakim bey, bizim oralarda göte göt denir" demesinin ardından mahkeme kararı verir ve "götü göt dediği için" can yücel ceza alır. hakim söylemek istediğiniz bir şey var mı diye sorduğundaysa can yücel şu efsanevi cevabı verir; "valla hakim bey, göte göt diyemedikten sonra daha ne diyeyim..."

TANIM: Valla sayın moderatör, Adalet ve Kalkınma Partisine AKP diyemedikten sonra daha ne diyeyim...
akape, akepe gibi söylemlerde vardır.

(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
Edepsizlik yaptığının farkına varmayandır. Evet.
edep ne yahu? her boka edep arayanları görüyoruz. hakaretin biri bin para.

(bkz: edep yahu) *
(bkz: tez vurun kellesini)
cehape lilerin işi...
geçenlerle haberlerde bazı yavşakların kendilerince edep kategorisi oluşturması.*
ikisi de aynı halta yarar. ne farkeder.
kısaltması ak parti olan (sözde) adalet ve kalkınma parti' sine, akp diyen insandır. öncelikle muzdarip olduğum şey bunun böyle bilinmesinden yana ha gerçek biliniyordur dalgasına söylenmesi pek huzur bozucu değil ama ak parti' yi, akp ile karıştıran bir karşı görüş olmamalı. verilerde noksanlık karşı tarafı en mağrurlandıran olaydır. zamanında komünizm' e, kominist diyen adamlarda oldu. yahut fethullah' a, feytulllah diyen...
antitez oluşturmak mevcut tezi su gibi yutmakla mümkündür.
not: edepsizlik boyutunda değildir.
akp ile organik bağı bulunan pekçok kişinin de katıldığı edepsizlerdir.

neden mi? ulan alayının plakası "akp" içeriyor.

atıyorum, "34 akp 3456574"

hem edepsiz, hem de depsizliğini tüm trafik alemi önünde gerçekleştiriyor.

daha fazla bakamiciim.
(bkz: adalet ve kalkınma partisine) (bkz: ak parti diyen edepsizler) *
hasss... diyoruz o zaman tekrardan.has..
(bkz: edepsiz olmak özgür olmaktır)
sözlükte baya bulunan...

ama hangi sözlük?
(bkz: ak partisi)
bunu söyleyen rte olunca bsg diyebilir insan. (bkz: nayn davut sakin ol o başbakanımız)
bu edepsizler utanmadan öğrenci seçme sınavına öss bile derler yani. başımıza taş yağacak a dostlar.
bana mı seslendiniz?
(bkz: hepimiz edepsiziz)
yanlis suclamadir. kimse kalkip da aq parti demedigi surece, yani hakaret etmedigi surece edepsizlikle suclanamaz. tum kisaltmalari aslina uygun okumak icin kanun cikarin o zaman.

amerikalilar bile sorun etmiyorlar boyle seyleri.
gre denen sinav icin giari diyenler, toefl icin tofıl diyorlar. kimse kalkip da tioefiel diye okumuyor sinavin adini. sinavi yapan kurum olan ets kalkip da siz benim yaptigim iki sinavin isimlerini yanlis okuyorsunuz diye millete laf etmiyor.

ama biz niyeyse pekaka mi pekeke mi, akepe mi ak parti mi diye kavga ediyoruz. milleti edepsizlikle sucluyoruz. asil edepsiz sizsiniz.

vaktinizi ilgilenilmesi gerekenleri birakip, sacma sapan islerle ugrasarak harcamayin!
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
(bkz: akp ye yergiler) ve (bkz: adaletten kaçanlar partisi)
(bkz: a k partisi)
güncel Önemli Başlıklar