bugün

bazı bünyelerde acaip derecede hazımsızlık yaratan maalesef bir türkiye gerçeği. ben de sevmiyorum adamları ama ben barcelona'yı tanımasam bundan barcelona ne kaybeder? değilmi ama? hadi fazla kasmayalım artık, kabul edelim.
kime ve neye göre en büyük partidir orası belli olmayan önermedir.
(bkz: yapmayın böyle şakalar arkadaşlar)
kötünün iyisidir. oy verecek kimseyi bulamayan insanların oy attığı bir parti nasıl en büyük parti olabilir. türkiyedeki solun hali ortada sağda da kimsenin olmadığı bir dönemde olduğumuzdandır.
tayyibizm akımının getirisidir. bircok insan, ufuk lideri tayyip erdoğan'ı tanıyarak partisine -türkiyenin tek demokratik patisine- gönül vermiş ve bu başlıktaki sonucun ortaya cıkmasını sağlamıştır. inkar edilemez büyük gercektir.
(bkz: ak parti ne lan)**
zamaninda anap veya refah partisi icin ayni seyi soylemis olan birisinin dusuncesi olabilir. ust uste iki uc secim kazanmakla, ki bunlardan hicbiri yuzde elli uzeri degildir, en buyuk parti olunmaz.
neye göre en büyük partidir ???
türkiye cumhuriyeti tarihindeki en büyük parti kabul edilsede edilmesede chp'dir.
ancak 21.yy en büyük partisi ise akp'dir.
türkiye nin en büyük gerçeğidir.

(bkz: hazımsızlık için soda)
inkar edenlerin alternatif koyamayacağı gerçektir. tamam kabul etmiyorsun sence hangisi; bi büyüğü olmalı?
solun bölük olmasından ve insanların ne yapacağını şaşırmasından kaynaklı durumdur. sol bölük sağda da adam gibi parti olmayınca insanlar kötünün iyisi* akp pardon ak partiye oy veriyor. akp türkiye'nin en büyük partisi sayılmaz aslında.*
tamamıyla doğru bir ifadedir. hatta ak parti türkiyenin en güçlü, en güvenilir, en istikrar sağlayıcı, en uzlaşmacı en az saldırgan tutum izleyen, en iyiye yakın ekonomi politikaları gütmeye çalışan partisidir gibi söylemlerde duruma dahil edilebilir.
(bkz: Durmak yok koymaya devam)
son 2 seçimde ortaya çıkan net sonuç.
anlatım bozukluğu içeren cümle. zira doğrusu şöyledir;
ak parti türkiye nin en büyük yalanlar üreten partisidir.
türkiye'nin, cahillere hitap eden tek büyük partisidir.
kıskananların çatladığı ve çamur atarak kamufle etmeye çalıştığı gerçek.

(bkz: çatla patla)
son seçimlerde de görüldüğü gibi doğru bir tespittir.
buna inanan bunada inandı (bkz: cibuti dünyanın en güçlü ülkesidir)
http://www.kamudan.com/Ha...kpnin-onune-gecti/161935/