1. 1.
    çok açıkça şahit olduğum durumdur. ak partili arkadaşlarımın, akrabalarımın tamamına yakını istemiyor. hatta ak parti'nin suriyeli politikasını çok sert eleştiriyorlar.

sadece 2-3 tanesi onlar da mazlum din kardeşimiz diyor, nispeten çok daha sofu olanları onlar da. ama çevremdekilerin %90'ı istemiyor. bence ak parti bu yüzden bu konuda referanduma yaklaşmıyor. çok ezici bir "istemiyoruz" sonucu çıkar diye.
    3 -2 ... rauf
  2. 2.
    bundan daha komiği kürtler suriyelileri istemiyoasdasaf.

lan olm sen kimsin de ev sahibi gibi konuşuon amk derler adama.
    5 -1 ... sapnu puas
  3. 3.
    ben herhangi bir ak partilinin bir konu hakkında fikri olduğuna inanmıyorum. tek gördüğüm ''ben bilmem kocam bilir'' dedikleri. ya da ''vardır büyüklerimizin bir bildiği''

işin kötüsü bununlada gurur duyuyorlar. allah ıslah etsin sizi.
    1 -4 ... ra s al ghul
  4. 4.
    face'de ak parti ve recep tayyip Erdoğan sayfasında sıkça görülen durum.
    -1 ... recomax
  5. 5.
    Bu ülkede kürtlere yahudilere ermenilere yer varsa suriyelilere de yer olduğu kesindir.
    Bir zamanlar kürtleri istemeyenlerin şimdi kalkıp herkesin oyuna ihtiyacımız var dediğini de unutmamak gerekir.
    Seçim zamanı geçsin yine ırkçılık başlayacağı da kesindir.
    Biri der kemalin itleri diğeri der aponun bilmem neleri. Bunun olacağına yüzde 100 eminimdir.
    1 -1 ... desifreleyici
  6. 6.
    hem suriye'lileri istemezler hemde gavura vurur gibi mührü ampüle basarlar bu derecede dengesiz seçmenlerdir.
    ... pozitifdeli0320
  7. 7.
    akp seçmeni sadece akp'yi ister, eleştirse de akp'ye verir.
    2 ... asenaulku