1. 1.
  ak parti vaaadleri ile seçimi şeffaf olarak kazanacağını göstermiştir. vaadler tek tek gerçekleşmiştir ve gerçekleşmeye devam edecektir. Yeni Türkiye yolunda ülkemizde yaşayan insanların en yüksek refah düzenine ulaşması için oylar ak partiye verilmelidir. işçi emekli çalışan her insanın rahatça yaşayabilmesi ak partinin seçimleri kazanması ile mümkün olacaktır.
  1 -14 ... kalem0101
 2. 2.
  Evet arkadaşlar. işçiye "ananı da al git" diyecek kadar çığırından çıkmış bir zihniyet için oylar AKP'ye!
  2 -1 ... birdepresifadam
 3. 2.
  cinsel kimliği şüpheli yandaşların, akp'nin vaatlerini tek tek gerçekleştirdiği yalanını sıkmasına vesile olan hezeyandır.

  bakın bakalım en kolay gerçekleştirilebilecek vaatlerinden birini gerçekleştirmişler mi? (bkz: akp nin parti programı)
  2 -1 ... rumeli71
 4. 3.
  Geçim Sıkıntısı çekmeyenler sağolsun işi olup daha düne kadar iş aradığını unutan insanlar sağolsun tok açın halinden anlamaz sizin gibiler sayesinde rahat alır merak etmeyin ama şunu da söyleyeyim komşusu açken kendisi tok yatan bizden değildir. peki bunlar kimden?
  5 ... ellerin buz gibi
 5. 4.
  anadolu halkının kalbine nasıl gireceğini iyi bilmişlerdir, tabi muhafazakar kesimin chp korkusunu da iyi bir silah olarak kullanmışlardır, kazanacağı son seçim olacağına inancım kuşkusuz. çünkü insanların beklentilerini iyi niyetlerini sömürmektedirler, bu seçimden sonra nal toplar.
  1 -1 ... skib birakti
 6. 5.
  insanlar tam oy kullanacakken şöyle bir cebini yoklasa sonrada borçlarını düşünse bunlar nah kazanırda, işte.
  ... gerigeldim
 7. 6.
  Anketlerde de hep birinci parti görünüyor zaten.Amma velakin 276'yı bulamazsa seyreyleyin gümbürtüyü.O zaman koalisyon yolu görünür ama kim kimle ne pazarlıklar yapar o bilinmez.Chp -mhp ittifakıda 276 bulmayacak gibi görünüyor.Bence ya akp-mhp veya akp-hdp koalisyonu olur gibi geliyor ama saraydakinin kasımpaşalılığı tutarsa
  tekrar seçimlere gidilir.
  ... yezeer
 8. 7.
  şu bilgisayar sistemine girilirkene sonuçlar adam gibi girilse,sandık başı oyunlar olmasa, başka dolaplar dönmese, bak teyzem cevap veriyor size:

  http://www.zaytung.com/fotos/nah_olga.jpg

  ama bunlar yaşanacak, yine bilgisayar sistemine girilirkene rakamlarla oynanacak, yine sandık başı oyunlar ve başka dolaplar dönecek ve bunlar diğer partiler tarafından ispatlanamayacak, iddalar havada kalacak ve bu arkadaşlar da "baaaakıınnn ne dedddiik bizzzz, ak parti raaahaatt kazanııır dediydik deee miii, amaaaaa siz dinlemedinizzzz, yaaaaaa hüüüülooooooooooo..." diye gevşek gevşek konuşacaklar, maalesef...
  -1 ... alikula
 9. 8.
  hdp kardeşi nedeniyle pek rahat kazanamayacaktır.
  ... serdarortacbestesi
 10. 9.
  --spoiler--
  ama bunlar yaşanacak, yine bilgisayar sistemine girilirkene rakamlarla oynanacak, yine sandık başı oyunlar ve başka dolaplar dönecek ve bunlar diğer partiler tarafından ispatlanamayacak, iddalar havada kalacak ve bu arkadaşlar da "baaaakıınnn ne dedddiik bizzzz, ak parti raaahaatt kazanııır dediydik deee miii, amaaaaa siz dinlemedinizzzz, yaaaaaa hüüüülooooooooooo..." diye gevşek gevşek konuşacaklar, maalesef...
  --spoiler--

  işte bu iddamı doğrulayan haber: http://www.bugun.com.tr/g...k-yuzde-15-haberi/1628314

  bu akp ilk katıldığı 2002 seçimlerinde % 34 letek başına iktidar oldu, o da nasıl sadece 2 parti meclise girebildiğinden, o % 34 lük oy gerçek oydu çünkü o zamanki oy sayım sistemi güvenilir idi, sonraki seçimlerde ne oldu, seçim bilgi sistemini değiştirdiler, birden bir de baktık ki 2007 deki seçimde % 47, tamam iktidar partisi o dönemde birşeyler yaptı, tam o seçim öncesi abdullah gül ün cumhurbaşkanı seçildi seçilmedi olayından da nemalandı hadi % 5 arttırsın, gerçek oran % 38-39 larda olması gerekirkene ama birden % 47 ye fırladı,hali ile tekrar tek başına iktidar oldular, sonra çalkantılarla dolu 4 seneden sonra 2011 seçimlerinde oran % 49,ya bu iktidar hiç mi yıpranmadı arkadaş, sonra baktık ki seçim bilgi sistemi ile ilgili söylentiler,dedikodular, bazı akp lilerin itirafları, son yerel seçimdeki ankara ve istanbul başta olmak üzerepek çok yerde yaşanan rezaletler ve bugün gelinen nokta.

  akp nin bugünkü gerçek oyu % 35 civarında, şayet 7 haziran da da yine % 50 bandında çıkar ise, en az % 15 lik oy hiledir, eğer kendilerine güveniyorlarsa, seçmenlerine güveniyorlarsa seçim akşamı hiç bir üst düzey partili müdahale etmesin, il seçim kurullaının önlerinde akp li bakanlar,üst düzey yöneticiler dolaşmasın, bir bakalım neler olacak,sonuçlar nasıl çıkacak, hadi hodri meydan...
  1 -2 ... alikula