bugün

ülkesini seven biri olarak merak ettiğim nedenlerdir.

şimdi bakıyorsunuz; 12 senede sayısız icraat yapmış, türkiye'yi bataklıktan çıkarıp, refaha ulaştıran bir parti var. bugün herkes az çok istediği şeylere sahip olabiliyor.

türkiye tüp kuyrukları, yağ kuyrukları, ekmek kuyrukları görmüş bir ülke. yani ak parti'yi şuursuzca suçlayanları anlayamadım şu ömrümde.

sağlık sistemimizi dünya konuşuyor. eskiden hastaneye giderdin. ama gittiğinle kalırdın. randevu sistemi çökük bir ülke vardı. ak parti sağolsun, elhamdulillah bu sorunu da çözdü.

sonuç olarak, kuru milliyetçilik yapanlara, atatürkçülük naraları atanları bu millet artık dikkate almıyor. milletimizin gözü açılddı artık çok şükür.

selam ve dua ile...
(bkz: içinde meme geçen başlıklar)
(bkz: akagameme)

yoktur efenim öyle bir neden.
Bir nebze olsa finans dan ekonomiden anlıyorsanız sevebilceğiniz partidir. zira bi bok bilmeyen zerdüştlar habire laf atmaktadır.
isterse edirneden kars'a yolları som altından yapsın bu onemli degil. Önemli olan ailenin icine kadar girip amcayi dayiya kardesi babaya düşürmüş partidir.

Tüp kuyrugunun nedeni herkesin ihtiyaci kadar almasini saglamak yani ben zenginim 10 tane tup alayim fakirlere iki kat para ile satarim anlayisini ortadan kaldirmak icin yapilmistir.

Saglik sistemi devlet ile bagimli calisir. Devlet hastanesi ozel hastaneye sevk eder ozel hastaneler nemalanir.
zamanında allah, islam, din, irade diye milleti kandırıp hırsızlık ve yolsuzluk yapanlar vardı. insanlar bir adam uğruna oylarını ve ülkenin gelişimine ket vuruyorlardı. iktidar toplum için değil adeta kendi içerisindeki kaymak tabaka için hizmetkar durumdaydı. gün gelecek; allah diyenleri, elhamdüllillah diyenleri de bu millet ciddiye almayacak demek isterdim ama nah görürüz o günleri. o zihinsel evrim ve gelişimin olması için bu ülkedeki kellelerin ne az 100 yıl eğitimden geçmesi gerek.
yoo gayet sevilmez %48 almadı.
(bkz: akpyi dünya partisi sanmak)
Yolsuzluk olimpiyatlarıni hâlâ hayata geçir memesi. Halbuki prof bir kadrosu var.
nedeni bilinmeyen bir konudur.

bakınız akparti 12 senede resmen çağ atlatmıştır memlekete,

galataport, özelleştirmelerle gelen paralar, imfye borcun bitip hatta borç verildiği günler, kişi başı milli gelirin coşması, ekonominin şahlanması, dünyanın 16.büyük ekonomisi olması vs..

bunlar hep gezici isyanıdır, gerçeğin görülmemesidir.

15 sene önce karanlık bir ruh halim vardı

şimdi ise çok ferahım, bu dünyaya 4 çocuk getirebilirim ölsem de gözüm açık gitmez, çünkü ülkeye refah geldi.

akparti'nin neden sevilmediğini anlayamıyorum şaşıyorum.
turkiyede yasamayan bir insanin merak ettigi soru.zira turkiyede yasayan biri bu partinin %50 lerde oylarla iktidara geldigini bilir.
çünkü kalabalık olmak dışında hiçbir işe yaramayan bir seçmen kitlesi var ve yönetici olarak seçebildikleri kişiler ağır derecede yobaz. çağ kavramı bunlar için yok insanlar mağaradan çıktığında bile bunlardan daha medeniydi.
makarnayı bizim mahalleye az verdi bu sene o yüzden sevilmiyor..
(bkz: vatana ihanet)
(bkz: türk düşmanlığı)
Akp'nin tam da istediği bu olduğu içindir. Siz biz siyaseti ile iş götürür yüzde 50 biziz adam olun ahkamları kesilir o aradaki sürtüşmeden oy alır. 12 yıldır aynı siyaset.
kapitalizm içinde doğan neslin anlayamayacağı nedene sahip soru.
beni sevmeyeni, neden seveyim mantığı ile çok basit bir dille anlatılabilir. beni neden sevmezler kısmına gelirsek, onlardan değilim diye; karşılarında eğilip bükülmüyorum, şahsi menfaatimden önce hak gözetiyorum diye; kafamı yastığa koyunca rahat uyuyorum diye; insanlar soğukta sokakta yatarken hakkını yemeyip, evim varken yenisini almak* yerine bir kap yemek verebiliyorum diye.

bu ülkede açlıktan ve bakımsızlıktan çocuklar ölüyorsa, insanlar sokakta yaşıyorsa parasızlıktan, kadınlar geçinmek için orospuluk yapıyorsa ya da en güncel örnek saati 5 liraya ölümü göze alacak kadar fakirse ve sen tüm bu insanların hakkını yiyerek, yüzüne eşek derisi geçirilmiş gibi yüzsüzlükle, 900 milyon türk lirası'na*, keyfin için bir yer yaptırıyorsan sen sevilmezsin kardeşim.

halka nah çekip, kendilerine oh çeken bir iktidar neden sevilsin ki...

not: 900 milyon türk lirası işin açıklanan maliyetidir, ki ben mimarım. o işler kaç paralara çıkıyor gayet iyi bilirim.
not2: akp denen bir şey yoktur. rte vardır. tek başına bir partidir.
Azıcık vicdanı olan içinde allah korkusu olan bir müslüman akpyi sevmez. Kıyamet günü rete ve Tayfası ifade verirken sanık değil tanık kürsüsünde oturmak ister.
herşey karşılıklı olduğu için. acaba ak parti milletini ne kadar seviyor?
arkadaş yazmışki,

galataport, özelleştirmelerle gelen paralar, imfye borcun bitip hatta borç verildiği günler, kişi başı milli gelirin coşması, ekonominin şahlanması, dünyanın 16.büyük ekonomisi olması vs..

kandırıyorlar maalesef halkımızı. buna ciddi ciddi inananlar var.

kardeş senin cari açığın giderek yükseldiğinden, işsizlik oranının giderek arttığından, yaşam kalitesinin düştüğünden, halkının %76 sının tatil anlayışının seyahat etmek değil evde oturmak olduğundan, özelleştirme adı altında devlet kurumlarının yok paraya kiralandığından, sağlıkta ve ekonomide devrim yaptık deyip halka geçirilen yeni uydurulan ekstra vergilerden, emekliye verilen 350tl maaştan, gazilerin kullandığı protezlere gelen hacizlerden, eğitim sisteminin 2 yılda 1 değişmesinden, taşeron problemlerinden, en düşük işçi maaşının 875 tl olduğundan, şu anda en az 50 tl ye kullandığın internetin Finlandiya'da bedava verildiğinden, mazot fiyatlarında dünya lideri olduğumuzdan, büyük fabrikaların kurulmadığından, inşaat yapıp sadece rant peşinde koşan insanlar tarafından bir ülkenin geleceğinin belirlendiğinden falan haberin yok herhalde.

kahvaltı yapıp geleyim eklerim bilmediğin şeyleri de.
Onunki de gerçek sevgi değil o yüzden karşılık alamıyor.
AKP sahiplerinin Atatürk düşmanlığı, kendi vatandaşını dövmesi, laiklik karşıtı olması, aşırı dindar olması, sanat nedir bilmemesi, Amerika sevdalısı olmaları, paramızı çalması, şeriat istemeleri ve size daha neler neler sayabilirim şuanda.
çünkü eşşeği zikinden dolayı şaka bi yana neyini seviyim lan ülkenin geldiği son duruma bak.
çünkü eşşeği zikinden dolayı şaka bi yana neyini seviyim lan ülkenin geldiği son duruma bak.
(bkz: allah adıyla insan kandırmak)
sevilmemesinin en büyük sebebi iktidarda olmasıdır. çünkü yapılan işler kendisi gibi düşünenler için doğru kabul edilmesine rağmen diğer kesimler için genelde yanlış kabul ediliyor. kendisi için doğru işlerin yapılmadığını düşünen bir kesim için 10 yıldır bunun süreklilik arzetmesi bu kişiler için artık dayanılmaz bir hal olmuş durumda. dolayısıyla da sevilmeme olgusu artık nefrete dönüştü..

şunu da söylemek de fayda var; matematiksel oranlardan hareket edilcek olursak Tayyip erdoğanı %61 oranında sevmeyen kesim var ise, kılıçdaroğlunu en az %80, bahçeliyi %90 civarlarında sevmeyen kesim var o halde..
Ergen olmak. 12sene öncesinden habersiz olmak, ya da kafataşçı olmak.

Keşke bülenttansumesutlu kriz üstüne kriz, 2sene dolmadan istifa eden hükümetleri görseydiniz. Şanslısınız gerçekten.
güncel Önemli Başlıklar