1. 1.
  şu husus hiçbir zaman unutulmamalıdır ki; ülkücü hareket hiçbir zaman kişilere endeksli yürümemiştir. hükümetler gelip geçer ama devlet, milletindir. ülkücü hareket ise bu devletin gönüllüleridir.

  şu anda izlenen dış siyaset tam anlamıyla mhp parti programına denk düşmektedir. kaldı ki afrin' e dikilen bayrağın, 18.03.2018 mhp olağan büyük kurultayına denk gelmesi ve bunu ilk devlet bey' den duymamız da epey manidardır.

  bakınız biz bu ülkeye elimizde çiçeklerle değil, bozkurt tuğlarımız ile geldik. tek karış toprak için diyetimizi düşmanın canıyla alırız.

  öncelikli olarak devlet kurumlarında unutulan atatürk adını tekrar gündeme getirdik, getireceğiz. delalete sapmış, güç ve kuvvetten nemalanan başkanları da bir bir indiriyoruz ve indireceğiz. dağı taşı vuran hava kuvvetleri yerine tam anlamıyla terörle mücadele eden birlikler getiriliyor, getirilecek.

  ak parti içinde çok büyük bir ülkü sevgisi uyanmaya başladı. öncelikle turan, kızıl elma diye dolaşan bu gençleri teşkilatlandırıp bilinçlendireceğiz.

  ülkücü hareket 5000 şehitle diyetini ödemiştir. şu vakitten sonra bu devletin millileşmesi için yaşayacağız.
  3 -3 ... lider teskilat doktrin
 2. 2.
  kadrolaşma hariç doğrudur.
  1 ... deli anlamindaki de
 3. 3.
  bahçelinin erdoğancı olması desek.
  1 ... ibni maymun
 4. 4.
  bahçelinin o çizgiyi kaybetmesiyle ilginçleşmiştir.
  bir şey oluyorda göründüğü gibi mi belli değil. ortada bir çizgi göremiyorum. çiziklerle dolu değişim söz konusu sanki. allah sonumuzu hayretsin.
  3 ... nanautzin
 5. 5.
  senelerdir mhp' yi faşist diye nitelendirenlerin '' reis bu 9 ışık ne ola ki?'' diye sormalarına vesile olan durum. uyuyanlar ister ordu olsun, hepsini uyandırmaya bir uyanık yetecektir. bugün ak parti tabanı ( kürt vatandaşlarımız dahil) ocağa gelip başbuğu soruyorsa, devlet bey' i öğrenmek istiyorsa, arvasi' yi merak ediyorsa elbette bunda ideoloji olarak köklü bir çınar olan mhp' nin katkısı büyüktür. bu çoğunluğu teşkilatlandırıp vatana, millete aşık ideoloji sahibi yapacağız inşallah.

  şimdi birileri bozkurt yapıyor diye eleştiriyorlar bizi. sen 5 yıl say, bu ülkenin dağı taşı bozkurt yapacak.

  ocağa giden genç, madde bağımlısı olmaz, arsız olmaz, hırsız olmaz. alparslan olur, atatürk olur, türkeş olur.
  ... lider teskilat doktrin
 6. 6.
  Hdp baraji geçince vekil sayısı 300ün altına düştüğü içindir.
  ... tenete
 7. 7.
  seçim tekrarına giderek uzaklaşmasıdır.
  ... deli anlamindaki de