bugün

ak partinin yurdumuza yaptığı, getirdiği hizmetlerdir. saymakla zor biter. şimdi başlasak, 7 haziran günü ancak bitiririz sanırım.

-Hekim seçme hakkı
-Haneye göre nüfus sayımı (eskiden 2 gun sokağa çıkamazdık)
-Ücretsiz muayene
-Üniversitelere ek fon
-Her şehre üniversite
-Her şehre hava limanı (10 şehir kaldı)
-PKK'nın silah bırakması
-Tam donanımlı onlarca kompleks
saymakla bitmeyen hizmetlerdir. yani saymaya kalksam bitiremem ki. eğitim sağlık ekonomi ve diğer bütün alanlarda ülkemize çağ atlattırdı. ülkemizi yüksek bir düzeye çıkardı. bu bir iki icraatla olacak iş değil o yüzden sayamıyorum.
- Devlet hastanelerinin ve bu hastane de çalışan doktorların yazdığı reçetelerin ücretli olması.
- Deprem fonuna toplanan paralarla duble yol yapması.
- Sözleşmeli personelleri, kadroya alarak yaklaşık 100.000 insanın hakkını gasp etmesi. Kanun çıktıktan sonra sözleşmeli olarak işe alınan yaklaşık 12.000 kişiye aleni torpil yapması.
(bkz: yolsuzluk)
(bkz: rüşvetçilik)
(bkz: din sömürüsü)
(bkz: dinin içini boşaltmak)
(bkz: türgev)
(bkz: bilalin gemicikleri)

7 hazirana kadar saymakla bitmez de şimdilik bunlar yeterli.
eğitimi mahvetmetir.
ülkeyi yıkılmanın ve iç savaşın eşiğine getirmeleri en büyük ''hizmetlerinden'' biridir...
akp'nin siyonizme yaptığı üstün hizmetlerdir. karşılığında madalya neyn almışlardır.
sağ ile solu birleştirdi ortaya ak partili ve ak partili olmayanlar çıktı.

ayakkabı kutularını amacı dışında kullanarak içine para konulabileceğini gösterdi ki biz hep teneke çaykur kaplarına koyardık.
pkk'yı meşrulaştırdı.
askeriyeyi etkisiz hale getirdi.
din ve devlet işlerini birleştirerek propagandalar yaptı.
gençlere kulak asmayarak onlara saldırdı. onların canını almak pahasına bile olsa.
devletin parasını keyfe keder kullanmaktan çekinmedi. kendilerinin daha rahat yaşaması için ak saray yaptırdı.

bunun gibi birçok hizmet.
ücretsiz tedavi yalandır. Her kontrole gittiğimde 54 lira ödüyorum.
2002-2014 yılları arasindaki hizmetlerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Unutmayin bu kısacık videodakiler yapilanlarin sadece zekati kabilindendir.

https://m.youtube.com/watch?v=LBGqRZEVQjY
rtenin oğlunun derneğine arsa temin etmek.
rtenin oğlunun gemiciklerine gemicik katmak.
banka müdürlerinin ayakkabı kutularını doldurmak.
kendisine balını ve kaymağını rahat bir şekilde yemek için saray temin etmek.
akarken doldurmayı sağlamak.
kuran-ı Kerim'in nasıl bir şey olduğunu bilmeyen halka, mitinglerinde nasıl bir şey olduğunu göstermek.
binlerce liraya makam odası yenilemek.
çiftçiye normal mazot fiyatından yakıt satmak.
yıl olmuş 2015 hala üç kuruş kazanan asgari ücretlilerden gelir vergisi almak.
işverenlere asgari ücreti yükseltecekler bunlara oy vermeyin demek.
polisleri sıraya sokup tokatlatmak.
ithal ilaçların çok pahalı olmasından yakınan hasta insanların eline üç beş kuruş para sıkıştırmak.
atanamadığı için yardım isteyen öğretmene allah versin demek.
clk Boğaziçi elektrik a.ş. firmasına; halktan aldığın bakım ve açma kapama ücretleri yeter daha alma demek.
hamile bir şekilde hastane sırası beklerken ölmek.

yolda giderken tecavüze uğramak.
tecavüzcüyü serbest bırakmak.
tecavüz mağduru kızların çocuğuna devletin bakması.
ama kızlı erkekli kalıyorsan cezasının büyük olması.

falannn. filannn...

tüm bunlara rağmen;

duble yolumuz var!
zekatını yediğim, ülkenin içine eden hizmetimsilerdir.

şöyle hızlıca ileri alayım dedim, utanmadan "sıfır sorunlu ve güven veren bir adalet sistemi" yazmışlar. yüzsüzlük de bir yere kadar!
Asagidaki linkten incelenebilir. Tatlı su muhaliflerine girsin bu.

https://m.akparti.org.tr/site/icraatlar
kesinlikle bir devrim (bkz: istediğim eczaneden ilacımı alıyorum afişi) afişten de anlaşıldığı üzere ilaç eczaneden alınıyor.
Devletin vergisini alıp yapmak zorunda olduğu hizmetleri icraat diye kakalayan mal oluşum.
Dinozor heykelleri olmasa ne yapardı bu millet? Peki ya selfieci şehzade? O olmasaydı ne bok yerdi bu kadim toplum? Ovvv tanrım iyi ki akp var.
hizmetleri geçin , önce güzel bi eğitim sistemi oluşsun ki gelişelim , her yere yol , bina yapmakla , para aklamakla olmuyor sayin hükümet !
bana bak capulcu eher o yollarda yürüosan bunu recep dayyip erduvana borçlusun anlıyonmu ?
Suriyelilerin türkiyeye gelmesi .
görsel
doları 1.63 ken devralıp 3,57'ye çıkarmak.

ehonomi çoh eyi.
atom bombası yapması . amariga bizi kıskanıyor, salla 2 tane herkes ayağını denk alsın karşim.
bizi yolsuzluk ve rüşvetten dolayı

avrupa 1.ci si ve dünya 2.ci si yapması.
" biri hezimetleri mi dedi ? " dedirtendir.
saymakla bitmeyecek olan hizmetlerdir. en basitinden akp iktidarından önce uçağa binemez idik tepemizin üstünden uçak geçince ejderha görmüş jon snow gibi yerde siper alırdık "bu ne layyn" diye. ben demiyorum partinin müritleri öyle diyor *

geçen iki tanesi yazdıydı zeytini kilo ile alamıyormuşuz 90 lı yıllarda muz yemek lüksmüş hastanelerde insanlar sıra beklerken bir şeyler oluyormuş. zannedersin ki 80 lerin ortalarından itibaren biz yoktuk bu gezegende 90 ların tamamını yaşamadık bu ülkede. hala aklıma geldikçe gülüyorum şirkettekiler deli zannediyor beni..