bugün

Buraya entry girerdim ama see live re is quite cold.
hala oy veren %30 kitle var.bence fazla küçümsemeyin.
Bu halk din sömürüsüne kandigi sürece yine yüzde 30 alır akp.
itibar gibi bir dertleri hiç olmadı.

Ekonomik durgunluk kendi ceplerine de yansıyınca “ bana dokunmayan yılan bin yaşasın” diyen güzide vatandaşlarımız da ses vermeye başladı o sadece...
itibar olayını itibarlı kişiler sorun eder.
sapasağlam olduğu halde engelli maaşı alıp yan gelip yatan tipler şekil a'da görüldüğü gibi hala yalıyor.
Senin akp li kitle dediğin adamı anında satan tiplerdir çok da güvenmemek lazım onlara.
Sağ muhafazakarlık babadan dededen mirastır. Asla değişmez. Sadece partilerin ismi değişir. Akp biterse yeni bir merkez sağ parti iktidar olur.
Bir gerçektir.

Kimisi öyle olmadığını, çünkü yandaş başka alternatif görmedini söylüyor.

O yandaşlar için derim ki dübürünü dövdürmeye teşne olan elbette bahanesini bulur.

Lan memlekette daha kaç parti kurulması gerekiyor? Sanki diğer partileri denediniz, onlarla olmadığını gördünüz!
Gayet yanlış bir iddia. Akpartiye oy veren seçmen oyunu halen akp ye verme konusunda ısrarcı. Hee bu noktada sadece kararsız dediğimiz seçmen kitleai arttı. Ona rağmen konda araştırma şirketinin yayınladığı seçim tahminine göre akp %36 mhp ise %10 oy almakda. Diğer barajı geçemeyen partilerle adamlar tekrar meclis çoğunluğunu üstleniyor.
Ekonominin kötüleşmesine rağmen akp nin oylarının halen bu denli yüksek kalmasının sebebi insanlar şuan var olan muhalefeti yetersiz görüp oyunu kötünün iyisi olan akp ye veriyor. Ben değil akp seçmeni diyoe bunu.
bu halkın cahilliğini hafife alıyorsunuz diye isyân ettiren bir başlık.
Güldük...
Hangi Halk?
Halk Gayet hâlinden memnun.
Biz memnun değiliz, zaten biz Halk olmayı bırak insan vatandaş bile sayılmıyoruz.
iyi kafa. Aynısından isterim.