1. 1.
  "aynı yoldan geçmişiz biz, aynı sudan içmişiz biz..." şeklinde başlayan ve anlaşılacağı üzere birlik-beraberlik mesajları veren şarkıdır. aslında şarkı dediğime bakmayın daha çok türkü formunda yazılmıştır. benim anlamadığım hepi topu 15-20 bin liralık bir maliyetle yapılan bu reklamı niye chp'nin akıl edememiş olması. akp'li veya chp'li * olduğumdan değil, başa oynayan iki partinin arasında niye böyle bir fark olduğunu merak ediyorum sadece. * *
  4 -4 ... paganiniana
 2. 2.
  bu bana nerden tanıdık geliyor diye düşündüğüm şarkı. sonunda buldum. bir ilahinin major tonlarını kopyalamışlar.
  1 -2 ... akgoogle
 3. 3.
  kulağa hoş gelen seçim şarkısı ama sadece kulağıma hitap edebilirsin akp aklıma asla.
  2 -1 ... legendcontinuatur
 4. 4.
  verdiği mesajları gayet güzel olan ve hemen hemen her görüşten insanın diline dolanan şarkıdır. kaliteli bir reklam olmuş, olumsuz mesajlar yerine olumlu mesajların halk tarafından daha çabuk benimsendiğini gözler önüne sermiştir. ha tabi sırf bu şarkı için oy değişikliği yapan olur mu bilmem, zannetmem.
  2 ... relief
 5. 5.
  insana kasvet verip, seri bir şekilde kanal değiştirten şarkı. mişiz, mişiz, mişiz. iğrenç.
  1 -2 ... ridade
 6. 6.
  bazıları çekemediğinden çamur ata dursun,bence en başarılı seçim şarkısı.* benim müzik zevkim iyidir,bu şarkının kalitesine hayran kaldım. ancak çok geç kalındı. belki bilerek son günlere bıraktılar,herneyse. chp nin şarkısı da çok kaliteli ve epeydir piyasada. *

  bence asıl mesele halkın seçim şarkılarını sevip,sevmemesi. "geliyor,geliyor kılıçdaroğlu" nda halkın eşlik ettiği bir türkü havası yoktu. lideri methediyordu. halkın diline dolanan bir sahiplenme olmadı. akp nin parçasını ise sokakta çok kişinin seçim otobüsü geçerken mırıldandığını,eşlik ettiğini gördüm ki bu ezginin kabul gördüğüne delildir. farklı bir havası var. sözlerin manası da iyi düşünülmüş ve nokta atışı yapacak kadar anlamlı.

  ancak katı muhalifler,yazarlar dediklerimi beğenmez elbet. ne de olsa onlarda at gözlüğü var. işe mana-ezgi-şiir kıvamında bak(a)mazlar. ne yazık ki onlar işin sanatsal yönü müthiş de olsa kendi siyasi takımlarına ait olmadığından realiteyi reddedip,örterler.
  3 -1 ... yapici tahribat
 7. 7.
  oy verecek olanların tüylerini diken diken, oy verneyecek olanların küfürlerine sebep olan şarkıdır.
  ... mmmmmm
 8. 8.
  milletin bayağı bi dinlediği şarkıdır. tesadüfen dizi arası çıkmıştı ilk dinlediğimde ne yalan söyleyeyim ne akp ne siyasi parti reklamı sanmıştım . sonunda akp yazısını görünce çok şaşırdım. hakkaten popüler şarkılara siyasi replikler eklenerek yapılan müsamere şarkılarından çok farklı olmuş.

  tüm partilere yeni besteler yaratıcı fikirlerle dolu reklamlar diliyorum.
  1 ... patibis
 9. 9.
  videosu bu olma ihtimali yüksektir.
  http://www.facebook.com/v...deo.php?v=234130909935847
  -1 ... siyanurluton
 10. 10.
  bu şekli daha güzel olan şarkı.

  https://video.uludagsozluk.com/v/tövbe-bir-daha-23041/

  2 ... duluth