1. 1.
  Ciddi ciddi merak edilendir. Laik, demokratik bir devlette kimse kimsenin dini inancına karışamaz. Bu konu tartışma ötesidir, özel alandır. O halde neden son dönemde deizm'e bu kadar saldırılıyor, kötüleniyor?
  20 -7 ... foseptik cukura dusen burjuva
 2. 2.
  Ekmek teknesi batacak diye tabi ki;

  (bkz: siyasal islam)
  (bkz: din sömürüsü)
  30 -3 ... konglamere lenf nodu
 3. 3.
  kaliteli hükümet ülkenin refahıyla, boş hükümet bunlarla uğraşır.
  20 -3 ... baksensizdeiyiyim
 4. 4.
  Korkmuyor ki. Korkuyor diyen hayal görüyordur.

  Deizm, ateizm muhabbeti ile siyasal islam’ın çarkını döndürüyor. Bakın işte halkımızı böyle yapıyorlar, din elden gidiyüür diyorlar. Sonra da gelsin muhafazakar oylar.
  Hop cebe.
  Ha bu arada, bu millet topluca deist bile olsa kendini musluman tanıtıp da o kısımdan ekmek yiyenler bir yüz sene daha yerinde duracak. Ancak yeni nesil belki bu siyasal islam’a geçit vermez. Lakin onların nüfus oranına bakın, bir de namaz kıliyür diye oy verenlerin oranına bakın. Zaten akepenin geleceği yok, bunu kendileri de bal gibi biliyorlar. Daha doğrusu bu gidişat ile ülkenin geleceği de muamma. işte bu sebepten günlük oy toplama çabası bunlar.

  Uyanık olun biraz.
  11 -1 ... odysseus
 5. 5.
  çünkü asıl meseleleri dinlerini özgürce yaşamak değil, herkesi aynı safta toplamaktır. o safta onların safıdır. deizm akıl yoludur, eleştirel bir yoldur temelinde. akıl ve eleştirel kafalar ise toplumun dinden soğuması anlamına gelir. dinden soğuyan toplumsa her herrooo hülooo diyene oy vermez.
  8 ... rmntkkmnst
 6. 6.
  kendisini din ile pazarlıyor, hamdolsun. deistler artarsa kime din sömürüsü yapacak.
  14 -2 ... faso aga
 7. 7.
  (bkz: deizmin din istismarına engel olması)
  9 -1 ... drdolantin
 8. 8.
  deist bir topluluğun önüne elinde kuran ı kerim ile çıkıp şov yapamayacakları için. tek dertleri götlerini yerleştirdikleri o koltuk altlarından kaymasın.
  10 ... ecinni
 9. 9.
  deizmi seks pozisyonu sandıkları için.
  7 ... hobin rood
 10. 10.
  korktukları başlarına geldi, ağlasınlar.
  8 ... kavunvebira