1. 1.
  (bkz: Venezuela)
  4 -1 ... ruskekosu
 2. 2.
  türkiyenin bir yanından isyalar bir yanında ise bayram havası olur tabiki diğer yandanda kararsızlarıda unutmamak gerek...
  1 -2 ... yanmis patates 106
 3. 3.
  2018 yılında hala ekmeği karne ile alacağına yağ ve tüp kuyruğuna gireceğine inanan gerzeklerden kurtuluruz. sadece bunun için bile iktidardan gitmeleri lazım. dünya savaşı olmuş tüm dünya açlıktan kırılırken ki dönem ile bugünü bir tutan, teee ağrıdan karstan tut edirneye kadar türkiyenin her yerine ulaşan doğalgaz varken tüp kuyruğuna gireceğini zanneden dingillerden gına geldi artık. hastanelerde millet birbirini yiyiyor doktor yetersizliğinden, bankalar yandaşlar tarafından kredi adı altında her gün hortumlanıyor ama kafalar bu kadar.
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Kestirmek güç bir olaydır eğer iddialar doğruysa ülkenin yarısını yargılayacak yeni hapishaneler yapılacak.
  1 -1 ... vahdettino rossi
 5. 5.
  Evet, ak parti iktidardan duserse ekmegi suyu karneyle aliriz. ama bu akpartinin super oldugundan degil, 16 yildir ulkeyi geri donusu zor cikmaz yollara sokmasindan kaynaklidir.
  bu ulke evet zor zamanlardan gecti, zamaninda zorunlu tuketim mallari karneye kara borsaya baglandi. bu da kibris harekatinin sonucu, uygulanan ambargo sebepliydi.

  bos verin herkes kimin ne oldugunu biliyor birakin ayak yapmayi.
  ... kerberos34
 6. 6.
  saçma saçma konuşmayın. bugün akp feshediyorum dese ona bile izin vermezler.
  ... has mahmut
 7. 7.
  ülke ilk 1 haftada rahat 10 yıl ileri gider. sonra da yavaş yavaş ilerleme devam eder.
  1 ... petrauskas