1. 1.
  Kendilerini bilenlerdir. Ciddi ciddi var bunlardan. Darbe olsun diye komutan götü yalamaktan, barajı aşsın diye pkk götü yalamaya evrilmişlerdir. Bir daha ki seçimde kimin götünü dilleyecekler merakla bekliyoruz.
  9 -5 ... orjinaldeli
 2. 2.
  (bkz: senin götünü)
  (bkz: ısırtırım)
  (bkz: yalarım)
  1 -2 ... asuregibisurat
 3. 3.
  Akp gitsin de ben pkk ya domalsam da olur mantığındaki güruhtur.
  1 -1 ... frekans
 4. 4.
  (bkz: erdoğanı indirmek için vatanı bile satacak güruh)
  2 -1 ... hakgeldibatilzailoldu
 5. 5.
  orospu çocuklarıdır, pkk kadar orospu çocugu değillerdir bunun altını çizerim, bu kişiler ak parti gitsin diye değil içlerin de orosbu evlatlıgı yüzünden böyle yapar.

  (bkz: hainlik hastalığı)
  3 -1 ... kadir1999 guclu cocuk
 6. 6.
  (bkz: iki ucu boklu değnek)
  1 ... maskeli zenci
 7. 7.
  Pkk ya tarihindeki en büyük kıyağı geçenin ak parti olduğunu bilmelerine rağmen ak parti sevdasından vazgeçmeyen orospu çocukları tarafından eleştirilen güruhtur.
  -2 ... konglamere lenf nodu
 8. 7.
  (bkz: yoğ amına)
  ... atabaka
 9. 8.
  Pkk kayıp verdikçe kahrolan oruspu çocukları.
  5 -3 ... orjinaldeli
 10. 9.
  iyide akepe ile pkk aynı masada değillermiydi? osloda otel odalarında gizli saklı buluşmadılar mı? dolmabahçede kandilin emirlerini türkiye cumhuriyeti başbakan yardımcısı millete deklare etmedi mi? dağdan inen soysuz kancık piçlerini davullu zurnalı karşılatmadımı yada karşılanmasına izin vermedi mi?diyarbakırda pkk lı olduğu bariz olan şarkıcı geçinen kancık piçleri ile el ele dolaşılıp diz dize ağlanılmadı mı? güneydoğuda askeri sınırlar içine girilip direkte ki şanlı bayrağımızın indirilip soyunu s..tklerimin eline geçmesine izin verilmedi mi? daha çok sayarım da yeterli olduğunu düşünüyorum. şimdi böyle bir tabloda açılan başlıkla yapılan icraatlar tezat oluşturmuyor mu?diye sorarlar adama.
  3 -2 ... defansagelsenize lan