1. 1.
  açılım safsatası sona erecek

  taşeron rezilliği kalkacak

  asgari ücret insanca olacak

  dine baskı artacak

  okullardan kuran dersi kaldırılacak

  avrupanın emir eri olacağız yine

  yollar, barajlar, köprüler, hastaneler duracak

  sgk batacak suç akp ye atılacak onlar bunca yıl beklediler bizde patladı diye
  1 -6 ... dobroskii
 2. 2.
  refah, huzur, mutluluk.
  2 -2 ... memocan2468
 3. 3.
  (bkz: siktin ülkeyi eyledin viran)
  2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 4. 4.
  dine baskı artmayacak.

  okullarda zaten neden kuran dersi gibi saçma sapan bir ders var ki? öğrenciler kütüphaneye götürülüp fantastik kurgu kitapları okutulsun daha iyi. şahsi düşüncem.

  avrupa'nın emir eri olmak diye bir şey yok. atatürk yaşadığı zamanda avrupa'nın emir eri miydi? değildi! ülkeyi daha modern ve demokratik hâle getirdi? neyi örnek aldı? batı'yı. batı'dan bu kadar korkulmasın. en olmadı akp gidince ülkede insanlar keyiften batı'yı örnek alarak sikişerek çoğalır sıkıntı olmaz.

  ne yolu, köprüsü, hastanesiymiş bunu anlayamadım. var olan sgk hastaneleri ne kadar hastaya ne kadar düzgün bakabiliyor ki daha fazla hastane olacak? önce var olan mevcut sistem düzelsin! milletten gss prim borcu alınmasın!

  sgk batmaz, sgk'nın batması yerine, vatandaşa yansıtılan fahiş fiyatlar, ilaçlar, reçeteler bunların hepsi düzelir.

  ama akp gibi yılışık yapışkan bir partinin tamamen gideceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. bu adamların bokunu daha 10 yıl temizlemek zorunda kalacağız...
  -1 ... taciturnn
 5. 5.
  yeni yetme bebelerin bilmediği olaylardır. sırf muayne olmak için 3 gün bekleyip, ilaç için 1 gün sırada geçirmek rtesi gün almak, bir röntgen için 6 ay beklemekden, din konusuna gelince bu ülke müslümanlarındır, bir seçim sonra böyle düşünen dine karşı olan dinsizler yine iktidardan siktiredilir rahatça.

  birde bunlar çok bilmişler memelerini msevdiklerim mustafa kemal avrupaya posta koymuşmuş, ingiltere kralıda elini öptü dime hani facebooklarda dolanıyor ya, cahillik çok kötü çok.
  -1 ... dobroskii
 6. 6.
  duble yollar bir anda kaybolacak ve hep beraber bir karanlığa doğru yaklaşacağız.
  1 ... txuxrxkxuxsxtxuxnxdxuxrx
 7. 7.
  Kemal kılıçdaroğlu veya devlet bahçeli ' dir.
  ... jormungandd
 8. 8.
  daha kötüsü olamayacaktır. şu 13 yılda hangi yönümüz iyiye gitti? belki yol mol yapıldı, metro falan.. ama benim cebimde ne yolu kullanacak benzin parası, ne de metroya binecek akbil parası olmadıktan sonra isterse makatıma kadar yol döşesinler, ben ne yapayım o yolu.

  e şu kadar ödeme yaptılar sana, şu hakkını verdiler diyenlere geliyor: (#4296654)
  2 ... kredi frueger
 9. 9.
  Başörtüluler yeniden universite kapilarindan geri cevrilecek, ikna odalari yeniden faliyete girecek, hastane kapilarinda yeniden isyan dalgalari belirecek, insanlar hastane hastane gezdirilecek, eczaneler ilaç vermiyecek, okul kitaplari parali olacak,ekmekler karne ile verilecek, ekonomide istikrar kaybolacak, enflasyon hortlayacak, dinsizler iktidara gelecek, yeniden laiklik naralari atılacak, islam düşmanligi alabildiğine yükselecek, kemalistler yeniden imfye domalmaya başlayacak, başbakan yeniden abd başkanınin önünde iki büklum olacak. Ülke ortadogu gibi karman corman olacak ve daha niceleri...
  1 -6 ... gobek adim recep
 10. 10.
  (bkz: verecek bir şeyimiz kalmadı bari korku verelim)

  (bkz: verecek bir şeyimiz kalmadı bari din verelim)
  2 -1 ... rumeli71