bugün

ak parti giderse arapların emperyalist çakma müslümanlığı bitecek, yerini asırlardır kökleşmiş olan osmanlı müslümanlığı alacaktır.
islam akp ile gelmedi ki akp ile gitsin. Akp bugün var yarın yokama islam insanlığın var oluşundan beri var ve son insan yok olanadeğin varlığını sürdürecek.
Müslüman olmadığım için beni ilgilendirmeyen durum. Lakin akp giderse hırsızlık, Yalancılık, adam kayırma, rüşvet, pislik, korku politikası, sindirme, cemaatler ile devletin iş birliği yapması vs. Biter işte o beni ilgilendiriyor.
la bu akabe çıkarı için dini bile kullanmaktan çekinmeyen

şorolololar iş birliği örgütüdür.
Akape sayesinde islam'dan soğuyan milyonlarca insan varken tamamen saçmalık olan söylem.

2002'den bu yana toplumda ateist, deist patlaması yaşandı. insanlar artık ticarette, sosyal hayatta Allah, kitap diyenlere mesafe koyuyor. Her türlü şeyi yapıp ardından Allah, kitap diye meşrulaştırmaya çalışmak, her haltı yiyip kendini islamiyetle aklamaya çalışmak böyle sonuçlar doğuruyor artık.

Ortada sürekli din, iman muhabbeti yapılmasından aşırı sıkılmış bir toplum var. Ortada dinle imanla alakası olmayıp, dindarlık tasladıktan sonra 'çalıyorsa benim paramı çalıyor' diyecek kadar mümin olmaktan uzak başka bir toplum daha var.

islam'a en büyük zararı siyasal islamcılar vermiştir. Çok değil; 10 sene SOnra Türkiye'deki Müslüman nüfusun %50 bile olmayacağını düşünüyorum.
Putperest bir akp'linin Saçmalamasıdır.

Buna gerçekten inanan bir sürü insan vardır.
yuh anasını satayım. milli görüş,tarikatlar ölmedi daha. Allahın izniyle ak parti giderse bile islamı koruyacak yapılar var bu ülkede.
islam buysa bitsin tabi ki.
şimdi böyle düşünerek zaten kafanızda bir son belirlemişsiniz. hiç bir hükumet baki değildir bunu unutmayın. elbette bir gün AKP hükumeti de gidecek ee sonra islam mı bitecek? Bu başlığa seçim kaygısı diyorum vesselam
Peekay filmini be orada tapasvi ile geçen konuşmayı hatırlatan cümleler bütünü.

Ulan yüzyıllardır yer yüzünde var olan bir inanış bir siyasetçinin eeyy halkım demesine bağlı olabilir mi? Var mı böyle bir saçmalık. Hangi siyasi parti engel olabilir eğer insan meyilli değilse fikrinden yolundan donmeye? Hiç bir siyasi parti umurunda olmaz bana kalsa hiç gitmem sandığa ama bundan önce ak parti mi vardı? Tayip mi vardı? Ne sanıyorsunuz siz bu adamı?
Savunun yine dini ama saçma sapan siyasetlere karıştırarak Korumayı bırakın. Tabi korudugunuz islam ise.
Hala akp'nin islamla alakası olduğunu sanan ağır beyinsiz beyanı.

Edit: bir akp'li düşünüre göre haçlı seferleri kültür hareketiydi misal...
aynen 2002'den önce ateşe tapıyorduk amk.
Bizim inandığımız islam dini son dindir ve süresi sonsuzdur. Fakat zannederim sizin dininiz yan sanayi, çakma bi din. Baksanıza tüm geleceği bir partiye bağlı.
Her şeye kadir (sözde) yaratıcı allah akp nin koruması altında mı yoksa ?

Reyiz tanrımı koru, o çok zor durumda.
3310 şarjı mı lan, bu...

allah'a bile tayyip kadar güvenmiyorlar...
(bkz: çomar konusuyor konus çomar)
Allah ın davası bakidir.

Asıl siz kendi putlarınıza bakın.
Kuran kelamı ile örtüşmeyen talihsiz bir açıklama.

(bkz: şirk)