bugün

şifreli verilen sınav cevaplarıyla polis veya össede ıyı yer kapma sansınız artar.
mustafa cecelinin konseri ile ödüllendirilecek çalışma. lakin vatan için bir kez daha düşünmek hayır getirir düşüncesindeyim.
(bkz: menfaatçilik)
Akp sevmeyip sırf ilerisini sağlama almak istemekle gerçekleştirilen eylem olabilir.

Yeri gelmişken söyleyeyim, sadece akp değil, bütün siyasilerin yakınlarına burs, yurt sağlatttırıp cidden ihtiyacı olan (bkz: ben) insanların almasını engellemelerine ölçülemez kin besliyorum.

Bunu ben daha baya söylerim.
zengin bir aileden gelen ve partinin bu zenginlikten faydalanmak için gençlik kolları başkanlığına getirdiği şımarık bir veledin hizmetçiliğini yapmaktır.

-tabi başkanım
-haklısınız başkanım
-inşallah başkanım
Baskı yoluyla menfaatçi olmak isteyenlerin tercihi. Bahsedilen olay kişisel irade, özgür düşünce vs. gibi olguları tamamen ortadan kaldırır bazılarının maşası olan canlılar oluverilir. Nerden biliyorsun dersen çevremde var böyleleri. Bir üstü ise hülooğ, g.tünün kılıyık diye meydanlarda sürünür.
mücahid iken çalışma sonrası müteahhit olabilirsiniz.
götü kollamayı gerektirir. unutmayın ki herkes sizin gibi avanta için orada.
yolsuz bir şekilde heryerde burslu olmak.
kas gücü gerektirir, zira kim taşıyacak o kömürleri, makarnaları, beyaz eşyaları. *
Sürekli kardeşim diye hitap etmektir..
buna da kalkma be.
ileride iyi bir mevkiye atanmanın en temel yollarından biridir.