bugün

500 milyar dolardır değerli kardeşlerim.

bu rakam şanlı ak partinin iktidara geldiği 2002 yılında 36 milyar dı.

(bkz: hayaldi gerçek oldu)
(bkz: göt kılı ihracatı)
Sik kıllarını rahatsiz etmistir.
(Bkz: neredeeeeeen nereye)
(Bkz: aaaah benim uludağlı kardeşlerim ah)
(Bkz: ihracatı da en iyi biz biliriz)
neyi hangi katma değerle ihraç ettin diye sorarlar!
ihracın hammadde ağırlıklı mı yoksa katma değeri yüksek işlenmiş ürünler mi? hakikaten bir açıklasınlar!
ucuz rakamlarla aldatılan akapeli beyinleri yıkamak için özellikle sosyal medyada at koşturan akitlerin sıklıkla başvurduğu şeydir. iki yüksek rakam söyle geri kalanı yok say oh amk.
ithalat rakamları ile beraber irdelenmesi gereken ihracattır, yazalım yanına 2002 ve 2013 ithalat rakamlarını görelim başarı mı yoksa çuvallama mı ?
altın ne kadardı, dolar neydi, akaryakıtın litresi kaç liraydı demiyor da, yok ihracat yok akp !

sikilmedik bir kulak arkamız kaldı hala ayran kafası yaşayanlar var.

deyin ki akp sayesinde ekmek yiyor nemalanıyoruz, makarnamız, kömürümüz geliyor kafamız rahat deyin biz de siklemeyelim.

ama çıkıp da yarak kürek rakamlarla kendinizi kandırmayın !
ithalat rakamları yanında esamesi okunmayan ihracattır. ham maddeyi satıyoruz, işlenmiş olarak geri alıyoruz, ne anladım bu işten.
Götlerinden rakam sıçanların 500 diye abarttığıdır. Sallayın amk bilen var bilmeyen var nasıl olsa. Google dan birkaç kelime aramaya üşenen var.
2012 150 milyar usd 2013 kasıma kadar 151 milyar usd.

E aklar ithalat ne kadar? 2013 ocak ekim arası bile 207 milyar usd!

Sizin içeriği saklayan paketi süsleyen anlayışınızı sikeyim.
benim hala binlerce ac insanim varken,
atama bekleyen binlerce ogretmenim varken, aldigim ekmegin fiyati avrupa ortalamasinin bile ustundeyken, hala ulkemde dunyanin en pahali petrolu satilirken ve dunyada en pahali vergiye carptirilan onsanlarim varken afedersiniz ama sikmisim sizin ak parti donemi ihracatinizi. ak itlerin gotlerine sokusturduhu parayami sevinigim? saygilarimla.
salla bakalım bol keseden, nasılsa memleket koyun kaynıyor.
sene sonu (2013) itibariyle ithalat ile farkı, yani açığı en az 75 milyar dolar olur. net.